Skocz do zawartości

noob problem


Gość pawel0502

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel0502

WItam od niedawna proboje zglebic tajniki 3dmaxa. I mam wiele problemow z tym programem wiec moze jacys doswiadczeni rysownicy udziela mi pomocy:

1 mam 3d maxa 7 w wersji trial wykonuje tutki odwas ze stronki (jeden wykonalem do konca) bo przewaznie staje w momencie texturowania albo oswietlen czy to wina wersji tzn max6 jest lepszy od 7 czy jak ??

2 nieraz sie zdarza ze jak cos wycinam (boleanem ) zalozmy 3 boxy wycinam pierwsz i jets dobre wycianm drugi tez jest dobrze a trzeci wszystko piepszy wwycinajac swoje wymiary i przy okazji znika mi czesc rysunku wiec czego jest to wina ??

3 kolejny problem to segmenty tworze boxa z np segmentami 5 na dlugosc szerokosc i wysokosc modeluje sobie i okazuje sie ze przydaly by mi sie z 2 segmenty na wysokosc wiec czy mozna je dodac czy dodanie ich nie zniszczy tego co wymodelowalem i jestlis sie da to jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ja siedze w max 6, wiec na pierwsze 2 pytania ci nie odpowiem, lecz aby dodac sobie jeszcze 2 segmenty mozesz albo uzyc 'slice plain' (bo zakladam ze jest to editable mesh/poly) lub, jesli wydluzenie nie przeszkodzi zbytnio ;) to 2x 'extrude' na gorne polygony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności