Skocz do zawartości

Konkurs "SMOKI": Moja pracka ;)


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... czas nadsylania prac juz minal, wiec mysle, ze nikt nie bedzie mial nic przeciwko, jezeli wstawie tu ten obrazek :)

 

Jest to tak naprawde moja pierwsza powazna praca tabletem (ale nie pierwsza zrobiona z wlasnego "widzi-misie" :) ). Czas pracy to jakies 20h bedzie - moze troche wiecej. Niedociagniecia w pracy sa chyba normalne, bo to wlasnie na tym obrazku uczylem sie wladac tabletem ;)

 

jak wyszlo?

 

106xu.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi się obrazek i pomysł podoba ale uzyłeś do zrobienia tła jakichś zdięc a jak zauważyłeś one są bogate w szczeguły a reszta czyli postacie są pozbawione tak szczegułowych drobnych detali.. bardzo podobają mi się rozmyte skrzydła i ogon tez jest całkiem fajnie zrobony ale jego pysk lub ubranie mnicha jest pozbawione jakiej kolwiek faktury ...to jest robione na pc więc możesz zawsze ten obrazek dopieścić więc sugeruje tylko żeby jeszcze dodać drobne szczeguły może jakies drobne rogi na łbie smoka lub łuski lub więcej zmarszczek mnichowi dałbym więcej cieni i jakos zaznaczył fakture jego ciuchów [jego prawy rękaw wygląda zniacznie lepiej niż lewy jasny i pozbawiony jakiej kolwiek faktury.... a mam pytanie: Gdzie są pisane tematy konkursów? [jestem tu jeszcze nowy:/ ]

 

ps:mam nadzieję ze moje sygestie na temat rysunku nie są odbierane za jakiejś zbyt nażucajace się ...zreszta chyba po to jest forum żeby z uwag wyczytać te które sie uważa za pomocne i się uczyć dalej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajny pomysł ale mam wrażenie że więcej tu pracy fotoszopiastych pędzli i textur niz twojej własnej. Podoba mi się że smoczek jest przeźroczysty z lekka, osobiście postać w centrum mnie jakoś nie razi, jednak ustawilbym ja w pozycji "medytacyjnej" i najlepiej jeszcze pod wodospadem. Tak mi sie skojażyło z klasztorami szaolin i ich mnichami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szata za sterylna i troszkę nie tak cieniowana, odstaje przez to od specyficznego otocznia. Smok wygląda troszkę jak zjawa, duch, chociaż po skrzydłach widzę że chyba chciałeś uzyskać taki efekt.

Mimo tego praca bardzo mi się podoba, tym bardziej że osiągnęła planowany cel ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności