Skocz do zawartości

Tworzenie interaktywnego menu w filmach dvd


pit17

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam do was bardzo pilne pytanie

czy wie ktoś może w jakim programie można stworzyć interaktywne menu do płyty DVD

Jaki trzeba do tego program?

Chodzi mi o to aby znalazły się w nim oczywiście napisy odsyłające do różnych działów na płycie (wybór scen itp.) oraz pojawiające się w głebi menu animowane filmy (np. przeplatane sceny)

jeżeli ktoś wie o co mi chodzi proszę o szybą odpowiedź

z góry bardzo dziękuję

mój gg 2114921

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to zalezy :) np od platformy :)

jesli jestes szczesliwym posiadaczem maca to proponuje DVD studio lub wersje PRO 4 nie ma chyba bardziej zaawansowanego programu do edycji dvd .. dodatkowo mozesz sie wspomoc programem APPLE MOTION i stworzyc animacje do plyty dvd :)

 

jesli jestes uzytkownikiem piecka to polecam sony dvd studio czy jakos tak lub cos z produkcji adobe. ( adobe dvd producer czy jakos tak musisz poszukac ) tez dobre narzedzie i zintegrowane z photoshopem :) co bardzo ualtwia zycie :)

 

ja osobiscie preferuje do tych rzeczy maca :) .. jedyna WADA jaka posiadaja te kompy to ich cena - zbija z nog .. niestety

 

co do tych animowanych scen to prawie kazdy juz program posiada wbudowana mozliwosc imprtu filmu jako tla .. tylko trzeba sobie odpowiednio przygotowac krotkie animacje ( lub filmy ktore beda sie zapetlac :)

jak cos wal do mnie na gg moge ewentulanie ci podpowiedziec co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności