Skocz do zawartości

Obiekt 2d: Obelisk


Rekomendowane odpowiedzi

A taki obrazek planowany chyba od dwoch miesiecy... Musze przyznac ze ostatnio zaniedbalem fotoszopowe malowanie na rzecz szkicu tradycyjnego :P

 

PS+Painter9 - robione gdzies od godziny 10:00 rano do 20:00. Z przerwami wyjdzie jakies 8h (co zreszta widac po obrazku :P ).

 

Oryginal:

3b5rw.th.jpg

 

 

 

 

I zabawa kolorami:

 

 

1b1lv.th.jpg 2b5cd.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hmm na myśl mi przychodzi Samuraj Jack Genndiego Tartakovskiego, szczególnie tło.

Ogólnie ładne, chociaż coś nie tak z kompozycją, wszystko trtoszkę za bardzo ściąga w dół, to chyba przez to że ptaki są za nisko.

brakuje też jakiegoś urozmaicenia w trawie, czegoś co przyciągałoby wzrok na tak dużej powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba chyba tylko trawa. Ma fajny klimat, ale taka trawa nie powinna być wyróżniającym się elementem grafiki. Jest dobra na jakieś tło, albo element wypełniający przestrzeń.

W pracy nie ma nic ciekawego. Nic co powodowałoby, że będzie się o pracy pamiętać, a nawet zwracać uwagę.

Z kompozycją rzeczywiście jest coś nie tak. Coś męczy wzrok.

Generalnie podsumowując podoba mi się kilka elementów warszatowych (eg. trawa), ale ogólnie, całościowo jest mierna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaki wyglądająjak "wstawione" z jakiegoś kształtu... dalszy plan też wygląda na "nie ręczną" robotę... filozofia trawy to pędzel w PS. Wole chwalić prace, a tutaj mógłbym sporo jeszcze wymieniać :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności