Skocz do zawartości

fotki-czesc 2


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

siema po tym jak kiedys pokazałem swoje starsze 5 fotek chciałem teraz pokazac nowe...obrobeczka w ps...bawie sie w tym od niedawna...prosze o jakies cenne uwagi:p gdyz zamierzam niektore z fotek tu i wczesniej wystawionych załaczyc do teczki na asp...pozdro:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zastanawiam się czy to pierwsze nie lepsze byłoby bez obróbki. w każdym razie spróbuj zrobić mnij zamazany blur, raczej taki jak występuje na fotografiach.

3 cie jest takie pospolite bardzo. nie ma nic ciekawego.

drugie - fajne makro, ale fiolet + czerń = brud i śmietnikawe. Ja bym uważał z takimi kolorami.

Ale 3 ma spoko kontrast który ładnie wychodzi na oknach na dole. To fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe..wiesz mozna i tak..ale ja wiaze z takim kierunkeim przyszłosc co trudno jest cos zrobic bez wiekszego przygotowania..a mianowice z projektowaniem:p...a jesli chodzi o fotki...to robie je głownie z przyjemnosci..a ze chce je dac do teczki to tylko dlataego ze mam mało prac bo i czasu mało...:(...a trzeba czyms zatkac luke:p...oczywiscie wiem ze fotki nie spowoduja ze sie tam dostane...tylko jakosc prac wykonanych odrecznie....ale fotki w tym przypadku traktuje jako mały dodatek do tej teki:p..podobnie jak renderki...jakis tam moich własnych projektow...takze pozdrawiam:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze moja milosci anie sa budynki... tylko proejktowanie przemysłowe....itp sprawy...auta fotele cos co daj emozliwosc własnej wypowiedzi i pokazania sie ...a budynki mnie nie interesuja zbytnio...zamierzam zdawac na kierunek wzornictwo przemysłowe do katowic i po 2 latach przeniesc sie na transport design w wroławiu ktory jest jedynym takim kierunkiem w polsce...jesli chodzi np o design to ostatnio zaczełem cwiczyc i bawic sie w projektowanie np wnetzra...a nie tylko wygladu zewnetrzengo samochodu... pracki te wrzucałem juz tutaj kiedys--> http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=15166 :P...a moze z was ktos studiuje na tym kierunku i mogłby cos mi o nim powiedziec..ciekawego:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..zdaje poniewaz lubie to co robie i chciałbym sie przenies na transport design..a na to nie da sie dostac tak od sibie samemu mozna cwiczyc rysuenk tylko do pewnegopoziomu ale zeby sie roziwnac trzeba korekt...innych ludzi ktorzy sie na tym lepeij znaja..dlatego chce zdawac...a po zreszta to jest moja pasja:p...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności