Skocz do zawartości

od zera do bohatera


Gość Quong

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie wszystkich grafików i nie grafików. Jestem tutaj nowy ale forum przeglądam juz od bardzo dawno. Bardzo dawno temu zaczęła mnie bardzo mocno pociągać grafika komputerowa, a dokładniej to grafika 3d. Oglądając zamieszczone tutaj wasze prace coraz bardziej motywują mnie w postanowieniu co chce tak naprawdę w życiu robić i czym się zajmować. Niestety jednak narazie tylko oglądam i rozmyślam ... ponieważ robić to ja nie umie kompletnie nic, ale wakacje coraz bliżej, mam juz zmagazynowane strony z tutkami w ulubionych oraz inne czasopisma o grafice, które zacząłem kupować, Mam nadzieję, że pozwolą mi osiągnąć zamierzony cel i juz wkrótce będę mógł się pochwalić moimi amatorskimi ale pierwszymi projektami. Żywię również nadzieje, ze w razie czego pomocą posłużycie mi sami i w trudnych momentach będziecie mnie wspierać i pomagać w wspięciu się do formy al'a Bagiński lub inni tutaj wspaniali projektanci z tego forum. Za wasze prace naprawdę wielkie uznanie... są dla mnie wielka motywacja i inspiracja zarazem

nom.. to było takie małe introduction :)

Do zobaczenia wkrótce

P.S jakbyście mieli jakiejś małe porady w co sie obrazu zaopatrzyć (jakiejś pluginy, wskazówki itp) to będę wdzięczny...

pozdrawiam

Quong

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności