Skocz do zawartości

strona do oceny


abstract

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hmm.. Flash jest kiepsko wykorzystany. Bardzo nieprofesjonalnie wygląda pojawianie się flasha i fakt, że jest ładowany za każdym razem jak przerzucasz podstrony.

Zostaje biała ramka tam gdzie pod flashem masz cień strony. Widać, że nałożyłeś po prosty biały prostokąt na całość appletu.

Masz masę zmarnowanego miejsca po lewej stronie. Tekst "Partnersto w .. " Jest taki walnięty trochę jak przypadkowo. Bardzo źle to wygląda i nie przekazuje wogóle treści.

Typografia nie jest najlepsza. Kiepsko czyta się tekst. Jest to częsciowo spowodowane wepchaniem go w grafikę. Wszędzie dookoła niego są jakieś linie i obrazki, które bardzo męczą oczy.

Ogólnie na pierwszy rzut oka robi estetyczne wrażenie. Nie odczuwa się zbytniego wrażenia wtórności. Jeżeli zrobisz coś z tym flashem (żeby wyłaniała się tylko powierzchnia zaokrąglona, a cień z obramowaniem i zaokrąglonym białym tle był statyczny (nie wyłaniał się, był cały czas obecny) to będzie dużo lepiej.

Niestety i tak strona mimo, żę wyglądać będzie ok, to pozostaje niefortunne ułożenie tekstu dla czytającego. Jak czytałem zawartośc męczyły mi się oczy i nie rozumiałem tekstu czytając go szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności