Skocz do zawartości

Kości i szkeilety


mORPH

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie. Czy do modelowania kości lub szkieletów wykorzystujecie jakieś specjalne narzędzia czy po prostu modelujecie? Może ktoś podzielił bys sie jakimiś tipsami i innymi trickami albo linkiem do pluginu czy scryptu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

uzywam standardowych opcji w maxie 5

czyli bone tools. tam wszystko masz jak na dloni. raczej niewiele jest do modelowania.

 

+dadatkowe rodzaje kosci ktore przychodza wraz bones pro czyli metabones.

 

cala reszte robisz sobie sam w zaleznosci od tego jaki rig budujesz. nie do konca jestem w stanie zrozumiec co masz na mysli piszac \'modelowanie kosci\'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz może wprawie cię w kompleksy, ale kiedy ostatni raz mierzono mi Iq (3 misiące temu) miałem 143. Więc zadaj sobie pytanie czy to ponizej 50?

 

Wiesz jak widzisz że ktoś mówi straszne głupoty to możesz być pewien że jest między wami różnica w inteligencji. Ale ni badź pewien w którą strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o pan combustion2 i pan nie da sie wektorowki do maxa.

 

zadales pytanie odpowiedzialem na nie. w zyciu nie przypuszczalem ze mozesz zadac pytanie o to jakich pluginow i skryptow mozna uzywac do przykladowo modelowania kubka.

 

jak mozna pytac o plugin lub technike do modelowania tak prostej rzeczy w opisie jak kosc. gdybys wymienil kosci kregoslupa lub czegokolwiek innego to rozumiem. ale \'kosc\'....

 

 

czlowiek ze 143 iq nie zadalby tak glupiego pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności