Skocz do zawartości

Design


Gość Snakeyes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hehe, najpierw poogladalem fotke, a pozniej przeczytalem posta. Patrzac na portfolio pomyslalem sobie "pewnie gosciu mysli sobie "ale jestem proMaczo"" - przeczytalem tresc i co? sprawdzilo sie! :D :P

 

Typografia, grafika i top strony do wymiany. Tlo to samo. Generalnie proponuje sie zabrac za wersie 2.0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snakeyes
"pewnie gosciu mysli sobie "ale jestem proMaczo""

Nie uważam sie za jakiegoś "proMaczo", poprostu zrobiłem taką stronkę bo interesuję się projektowaniem stron i pomyślałem, że dam do oceny, ciekawe co ludzie powiedzą... Jestem tutaj pierwszy raz i już odrazu takie teksty do mnie ... ech ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. nie no, żadne tam teksty, raczej żart to chyba był.

 

Ale co do stronki, to rzeczywiscie lipa kompletna. Z "projektowaniem" to raczej nie ma nic wspólnego. Co mi się nie podoba to to, że nie ma kompletnie ciekawych rozwiązań, właściwie nic ciekawego. Wygląda jak lipny disajn z przed 4 lat.

 

A co do tego są straszne błędy w typografi i w odbiorze strony. Jest kompletnie nieczytelna i czcionka sama w sobie jest dobrana bardzo tak.. no.. jakbyś nic o tym nie wiedział.

 

Co proponuję: poczytaj artykuły na temat webdesignu, poodwiedzaj dobre stronki (wejdź na portfolio http://www.thanea.com/ars tam na dole są linki do stronek które dają nagrody za webdesign), a przedewszystkim myśl i poszukuj rozwiązań, a nie powielaj schemat szablonów do PhpBB (czy jakoś tak), czyli nagłówek z wypierdową (wypierdowa nie znaczy tandetna i pozornie efekciarska) grafą, menu pod spodem a body dzielone na 2 lub 3 części i uwydatnione podziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności