Skocz do zawartości

Postać 3d: Kobieta (półnaga :P)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio troche dłubałem w maxie sam dla siebie. Spróbowałem zrobić postać... Wyszło coś wydaje mi sie do kobiety podobne, wsadziłem w otoczenie, które mi pasowało do tego, troche dziwnie sie może czerwony kojarzy ale co tam :P. Na ile można to nazwać kobietą oceńcie Wy. Zależy mi by poznać własne błędy więc, Zapraszam do komentowania! Wszystko oczywiście max i vray... Pozdrawiam!

 

female_oks.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Drzwi troszeczke sa za niskie, albo ta kobieta jest strasznie wysoka :P Sam model kobiety tez nie trafiony: za szerokie barki jednocześnie strasznie chude ramiona, a i wygląda (przynajmniej ja tak odczówam) jak by miała się zaraz przwerucić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- to co mowili juz poprzednicy: barki, ramiona i te pe i te de

- troche razi ta jaskrawa czerwien - choc moze tak własnie miało być

- to chyba wina oswietlenie, ale ta czern w poscieli (na obwódkach) troche zle wygląda, poza tym troche kanciasta ta posciel

- na połączeniu parkietu z panelami powinna być jakaś listewka

- tak małe płytki chyba raczej na sciane sie nadają, a nie podłoge (ale to szczegół)

 

ale ogólnie fajnie (szczególnie pomysł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że wyszły te barki troche za szerokie ale jak modelowałem starałem sie zeby były równe z biodrami, więc chyba mi sie troche pokrzywiło przy wyginaniu :P. jeśli chodzi o biodra to są wąskie na renderze ponieważ ma je obrócone (chciałem zrobić żeby wyglądało jakby szła wtedy biodra są lekko obrócone) dlatego też jedna noga jest z przodu(nie przewraca sie :P). Jesli idzie o pościel to chciałem uzyskac efekt satyny bo ona przyciemnia rogi. a kafelki to akurat z jakiejs strony firmy podejrzałem w ofercie jest właśnie duza kafla z takimi małymi kwadracikami :P. No a reszta to błędy :D np za niskie drzwi :P. Dzięki za to i prosze o jeszcze pare komentarzy :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności