Skocz do zawartości

Kto udostepni renderfarme? (uslugi renderingu)


Penny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ciekawi mnie czy sa w polsce jakies firmy/ osoby prywatne dysponujace wieksza moca obliczeniowa do samego renderingu (renderfarmami)? nie raz czas nagli a komp nie wyrabia i trzeba rezygnowac z pewnych rzeczy... Wieksza moc obliczeniowa to rozumiem przez jakies 20-xx Ghz conajmniej i ile to kosztuje? Gdzies w sieci znalazlem ale to bylo ogloszenie z 2001r. ze ktos ma 4,5ghz w sumie i godzina pracy takiej farmy kosztuje 50zl .. i trzeba zeby renderowalo co najmniej godzine... Jakie sa stawki teraz i kto to robi? Wiem ze to moze nie koniecznie dobre czesc forum ale to tutaj wpada najwiesza ilosc osob i to wlasnie one moze cos wiedza..

 

Dziekuje..

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

instytut:) - nie slyszalem:)

 

ja slyszalem o Respower.com oni maja 600kompow i uzywaja ich do tych celow.. ale ceny maja raczej jak dla polaka kosmiczne:) Gdyby tak przelicznikiem dolara byla jedna zlotowka.. to pewnie bym sie skusil...

 

Na prawde zadna firma w polsce nie swiadczy takich uslug.. ? Troche to dziwne ale jak sam szukalem to wlasnie rowniez nie natknalem sie na zadne tego typu sprawy.

 

Chcialbym dolaczyc do posta drugie pytanie.. czy myslicie ze w polsce by cos takiego wypalilo - tzn cos o mniejszej mocy (nie 600 kompow rzecz jasna ) i nie za takie pieniazki ale za mniejsze 2-4xmniejsze...? Ja bym sie na cos takiego od czasu do czasu pisal.. a wy (i za ile?)

 

Pozdrawiam

Penny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności