Skocz do zawartości

Pojazd: Fiat Stilo-concept car- Finish


sium

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazuje pierwszą pracę na tym forum.

Fiat Stilo(przerobiony oczywiście). Rysunek w Ilustratorze. Zacząłem obrabiać w photoshopie i tu chciał bym zadać pytania.

1. W ilustratorze miałem wyraźne kolory. Rysunek wyglądał naprawde realistycznie po eksporcie wyblakł, jak widać.

2. odwołując się do doświadczenia ludzi pytam czy lepiej może zostawić sam szkic i koloryzować w photoshopie.?

3. Zostawił bym w wektorach ale zależy mi na efektach których ilustrator nie posiada.

Praca jest w trakcie realizacji i przyznam, że nawet w powijkach. Poddaje ocenie. Ucze się dopiero więc przyjmuje każdą krytykę. Od razu mówię że nie ograniczę się do samego samochodu. Ma on być głównym elementem pracy dlatego zacząłem od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

HMM. Lipiasty bardzo. Strasznie rozmyty.

Baaardzo zamazano rozmyty. Kiepsko operujesz czernią. Używaj jej, sporadycznie. Masę ekfektów da się rozwiązać bez niej. Posługiwanie sie czernią jest bardzo ciężkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra popracowałem trochę z palnikiem i obcęgami nad tym ścierwem i wylazło coś takiego. Wiem że był rozmyty bo po exporcie do photoshopa właśnie mi się pochrzaniło. Tera daje koloryzację w corelu. Wszystko w wektorach. Praca cały czas w trakcie realizacji. Postaram się skoloryzować w Photoshopie sam szkic. Dzieki za posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=2595

sium: zmień temat na zgodny z regulaminem i zapoznaj się z nim

co do pracy: spróbuj najpierw zrobić szkic w Corelu a potem koloruj w PS. na sieci znalazłem fajnu tutorial: Rendering w PS. daje niesamowicie realistyczne efekty, a używasz samych gradientów, brushy i Gaussian Blur. jak tylko znjadę to wrzuce na forum (chyba że ktoś już ten link ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności