Skocz do zawartości

Portfolio i Tutoriale


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

To się tyczy mojej strony w temacie Huter_web_:) (strona z powodu aktywnych prac przestała być publikowana) jednak tam mówimy o stronie z punktu widzenia wizualnego, a tutaj chciałbym podyskutować na temat ... no właśnie:

 

 

Co, jak co ... ale to ma być moje portfolio ... mam pytanko ... czy na takiej stronie ... widzi wam się taki dział jak tutoriale? Chciałbym kilka zamieścić dla początkujących ... po co? Jest kilka powodów:

 

Tutoriale mają się tyczyć programów:

1. Macromedia Flash

2. 3ds max

3. PhotoImpact

 

Przyczyna pomysłu

 

1. Chce opisać rzeczy, które na początku nauki sprawiły mi największy kłopot ... czyli ułatwić naukę na starcie owych programów ;)

2. Sadzę, że jak pojawi się kilka tutoriali to ten fakt zwiększy liczbę odwiedzeń strony ... ktoś będzie miał problem z adresowaniem we Flashu na forum, ktoś poda linka na forum do mojej strony gdzie jest tutek na ten temat ... i już jest parę kliknięć ;) ... i nie wszyscy mogą zainteresować się tutorialem ...

3. Zawsze chciałem napisać tutoriala :]

 

 

 

 

Jak się widzi wam taki dział na portfolio, które ma być moją wozytówką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jesli o tutariale na stronce z portfolio chodzi to jest stara taktyka; same zyski własciwie... po pierwsze lepsze pozycjonowanie stronki, bo zapewne ktos umiesci link to twoich tutkow z keywordami z 'branży' :) a jesli dzial z tutkami bedziesz od czasu do czasu aktualizowal to masz zagwarantowanych stałych bywalców, oczywiście nie na początku... a ruch w portfolio napewno wyjdzie Ci na dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie tak myślę ... i tym się kieruje ... jeśli sie uda na 100% będą działy tutoriali: 3ds max, Flash ... co do PhotoImpacta - świetny program, ale nie czuje sie w nim jeszcze na tyle silny by robić do niego turoriale ... poczelamy i zobaczymy ... na pewno się pochewale pierwszym tutorialem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności