Skocz do zawartości

Windows 2000 - jak to z nim jest?


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zainstalować wine 2000 bo max na niej ponoc super chodzi, ale nie wiem jak to będzie z innymi programami. Wiem że rzadko jakas gra chodzi ale czy programy będą wszstkie chodził, np. getright, winamp itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

 

Windows 2000 ?? Lepiej nie mogłeś wybrać !! Naprawdę polecam, niema z tym systemem żadnych problemów.

 

Gry chodzą, choć są wyjątki (niewiem bo nie gram). Getright i winamp będą ci na 100% chodziły. Mam winampa 2.91, 3.0 oraz getright\'a 5.0 i nie mam z nimi żadnych problemów [rotfl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 to najlepszy łindołs jaki sie pokazał i długo nie widze lepszego - jest stabilny i nie ma żadnych problemów z programami wszystko hula jak należy - co do gierek to niektóre starsze mogą nie działać natomiast najnowze gierki powinny działać bez problemów[rotfl2] - - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza... oczywiscie.. jak cos siadzie to sie raczej nie wiesza ALE...

 

mam taki problem, ze nie zamyka mi procesow niektorych programow.. np THE BAT... uruchomie nietoperza.. i go zamkne.. to potem mi net nie chodzi... musze zrobic CTRL ALT DEL i zamknac recznie dzialający wciaz w tle proces...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

no ale windows 2000 tez nie jest idealny.. a czy u was w dxdiag tez jest niedostępne Przyśpieszanie teskturowania AGP ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram wybor sama mam gier pare poinstalowanych i zadna nie sprawia problemow co do programow to leca wszystkie chyba ze uzywasz jakis zastarzalyc baraaardzo to maga miec male problemy pozatam nie ma problemow z driverami

po sp service packach leci wszystko ladnie i pieknie najlepiej sobie wrazie czego img ghostem porobic i gdy system ducha oddawac zaczyna to img wgrac

 

ale musze powiedziec zjada skromnie resorcow i leci stabilnie bardto dlugo moj

polecam z windowsow naj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już po instalacji, ale jest problem na który zawsze zwracam szczególną uwagę - jak wyłączyć autostart (autorun) cd-romu !!!!!! W win XP robiło się w właściwościach cd-romu a w Win 98 w menedżerze urządzeń, a w Win 2000 nie ma nigdzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wciskajac klawisz \"shift\",

lub calkowicie w rejestrze

HKEY_LOCAL_MACHINE\\SYSTEM\\CurrentControlSet\\Services\\Cdrom

szukaj zapisu ....\"Autorun\" i ustaw

Dword-Wert 1 na 0

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Karawan,;)

bez przesady,

to prosty wpis (zmiana ) wartosci.

zawsze moze pozniej zmienic na 1-ke

Jezeli nie bedzie sie innymi kluczami bawil

nic sie nie stanie.

poza tym nie wypisuje tu bzdurek...!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności