Skocz do zawartości

Game Development 2005 w Nowym Sączu


Reanimator

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, uff wlasnie wlazlem do domu. 7,5h jazdy...

 

Ktos byl?

 

Widzialem i slyszalem przedstawiciela "Burzuazji", ktory probowal do siebie przekonac City Interactive;) Ktos poza tym?

 

Jutro postaram sie napisac jakas relacje, powrzucac foty i - jezeli Marek Tyminski z City sie zgodzi - wrzuce jego "wyklad" na temat procesu podpisywania umowy developera z wydawca. Swietnie opowiadal, duze zainteresowanie ludzi. Chyba najlepiej wypadl wsrod polakow.

 

Wprost przeciwnie bylo z New Desert. Zalosc, tylko sie powiesic. Pogadanka na temat "tworzenia mmorpg bez funduszy z zewnatrz" zamiast byc pozytywna wizja pt. "mozna!", stala sie sesja terapeutyczna dla Dawida Makowskiego i kolegi Rafaela pt. "jak nie chcecie byc tak sfrustrowani jak my to nie bierzcie sie za projekty, ktore was przerastaja".

Dobrze, ze pozniej byla dyskusja panelowa z chlopakami ze Stanow. Ci potrafili zabawic towarzystwo:) Fatman zarzadzal.!

 

Swietna impreza, szkoda, ze tak daleko od centrum polski.

 

Do jutra, ide spac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

I tak, New Desert zaprezentowalo sie tragicznie.

 

Jestem pewien, ze po ich monotonnej, nudnej i przygnebiajacej przemowie znajdzie sie ktos, kto sie do nich zglosi - Caritas.

 

 

Zaprezentowaliśmy sie tragicznie - zjadł nas stres - czego oczekiwać - wszystko co mieliśmy bylo w wersjach beta - do konca nie wiedzieliśmy czy pokazać

 

I faktycznie zglosił się do nas Caritas! znaczy nie Caritas - tylko sam Gordon Walton zainteresowany naszym projektem

 

tragiczna papka ktora wyglosiłem przeraziła nawet mnie - stremowany zaczałem coś bełkotać do tego nie myśląc o tym co mówie tylko o kilku dziurach w filmie ;)

 

Fatman za to wymiatał !

 

Generalnie udane spotkanie jak zapomnieć "efekt tremy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności