Skocz do zawartości

video post


zioło

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko, czy ktos może wie jak w oknie video post ustawic zakres klatek animacji wiecej niz 100? bo u mnie mozna tylko od 0 do 100 klatki.

i pytanie drugie- dlaczego renderując w video poscie ustawiam efekt flare lub glow a w zapisanym pliku tego efekyu nie widac. dlaczego- kiedys bylo ok.

format komputera nie pomaga.

prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam witam

 

hahaha ten sam problem miałem wczoraj w nocy ale z reactorami. Nie umiałem zauwazyć wielkiego przycisku. Ok do rzeczy: w video post masz input event (żółty prostokąt i szczałka wskazująca na ten prostokąt) 2x LMB i w opcjach VP End time wpisz tam więcej niż 100 jak nie zadziała pytaj dalej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki- wróce do domu to sprawdze bo chwilowo mnie nie ma tam:D

a co z moim drugim pytaniem? dlaczego nie renderuje sie ten efekt pomo ze ustawienia sa poprawne.

kiedys bylo ok i jak wlacze stara scene renderuje sie ok, a jak zrobie nowa to podczas renderingu efekt jest widoczny ale w zapisanym pliku juz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie we wlasciwosciach jest wszystko jak trzeba. jesli wlacze scene ktora robilem kiedys to sie renderuje- zrobie nowa z identycznymi ustawieniami i nic z tego:(

a jesli chodzi o pierwsze pytanie to wielkie dzieki- teraz mi wstyd ze nie zauważyłem tego!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w properties ustawiam object channel a potem w vp ustawiam ten numer dla id- kiedys bylo dobrze. i podczas renderingu tez widac efekt ale w zapisanym pliku juz nie ma.

w edytorze materiałów tez trzeba ustawiac id?

jesli to "material effects channel to tez nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności