Skocz do zawartości

OpenGL czy Direct3D???


Cpt.Obvious

Rekomendowane odpowiedzi

sam juz nic cholera nie wiem.Bylem w trzech serwisach, gadalem z ludzmi i wszyscy mowia mi ze D3D the best!!A u mnie wyglada to troszke inaczej.Przerobilem sobie GF2 na QUadro2 MXR i troszke go podkrecilem i okazalo sie ze na OpenGL wszystko dziala miodzio,a po przejsciu na D3d zonk:( Z drugiej strony slyszalem ze D3D jest wrecz niezastopiony do renderingu na kartach klasy GF2 (Quadro4 mają FireGL:() Roznica moze i jest ale niewielka, no i mam problem.Czy jest ktos kto raz na zawsze utwierdzi mnie przy ktorej z opcji?[pomocy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Originally posted by Tiger1313

sam juz nic cholera nie wiem.Bylem w trzech serwisach, gadalem z ludzmi i wszyscy mowia mi ze D3D the best!!A u mnie wyglada to troszke inaczej.Przerobilem sobie GF2 na QUadro2 MXR i troszke go podkrecilem i okazalo sie ze na OpenGL wszystko dziala miodzio,a po przejsciu na D3d zonk:( Z drugiej strony slyszalem ze D3D jest wrecz niezastopiony do renderingu na kartach klasy GF2 (Quadro4 mają FireGL:() Roznica moze i jest ale niewielka, no i mam problem.Czy jest ktos kto raz na zawsze utwierdzi mnie przy ktorej z opcji?[pomocy]

 

1. Rendering chyba we Viewportach, bo tylko tyle se mozna na 2 porednerowac....

 

2. Materme., Maxtereme i Maxtreme. Nie wyobrazam sobie pracy na inny wspomaganiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

Morph - a probowales pracy na czyms innnym ze sie tak ciagle nonstop i bez przerwy wymadrzasz ? Jak bys byl jakims super grafikiem. ja nie jestem i dlatego nie postepuje w ten sposob co ty - jak chcesz odwalac taka popisówe to nie tutaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge cos zrobic aby na moim GF2 400mx dzialal poprawnie tryb D3D? Bo w oknach widze tylko na Open GL. Aby zmieniac te parametry mozna do skrotu programu dodac \"-h\" i bedzie za kazdym razem sie uruchamialo z wyborem trybu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności