Skocz do zawartości

Postać 3D: Czarnoksiężnik/śmierć


Gość Draagon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Draagon

Witam.

po raz pierwszy wystawiam swoją pracę do oceny. Właśnie po raz pierwszy w życiu modelowałem splinami. Ocencie sami. Teraz przyszedł czas na dokończenie sceny. Myśle tutaj o jakiejś postaci skrzyżowanej z postaciami śmierci/ czarnoksięznika, czy moze żołnierza, może nawet jakaś animacja. Co o tym sądzicie ? Na początek sama czaszka i postać w kapturze. Nie mam żadnych konspektów wg. których tworzę. Wszystko kreuje się na "biężąco" w głowie. Pozdrawiam i czekam na sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ojjj, nie dało rady czaszki większej wkleić? Z tej odległości wygląda nawet nawet... może poza zębami ;) Chociaż ja o organice mam pojęcie jak o rodzajach pocisków artyleryjskich :D

A postać w kapturze? Tak ciemno, że poza oczyskami i połową kaptura nie widać nic :)

Pozdro i łelkam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Draagon

Ok zapoznałem się - to co mogłem zmieniłem - ale nie czepiajcie się "łamańca" gdyż sam nie wiem do końca jaką postać stworzę, gdy coś się wykreuje bardziej na pewno poprawię wątek ok ?

A teraz dodaję powiększone zdjęcie celem bardziej konstruktywnych wypowiedzi i mam pytanko czy iść w kierunku tej zakapturzonej postaci. Wyobrażam sobie że taka postać idzie w pewnym momencie zdejmuje kaptur i daje explozje błyskawic/ognia czy jeszcze coś innego... taka mała animka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czemu te plane'y zamiast zębów?? ja to bym zrobił na twoim miejscu ołtarz jakiejś sekty z ludzką czaszką (taką jeszcze a kawalkami miesa i krwii) na srodku puscic tam jakies słabe zółte/lekko czerwone swiatło itp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Draagon

To nie plane'y tylko boxy :D. Zrobiłem je na szybko żeby wiedzieć czy się prezentują- ale myślę, ze jednak wyciągnę je z czaszki, bo też mi sie nie podobają. A co do krwi i resztek mięsa, to też tak sobie myślę, że je dorobię na zasadzie połączenie szyji z żuchwą ( o ile będzie to postać) może będzie nawet najeżdżać na samą czaszkę - pożyjemy zobaczymy - trzeba będzie odkurzyć książki od biologi :). Przypominam, ze po raz pierwszy używam techniki splain'ów, więc tego warsztatu nie mam w ogóle opanowanego. No i nigdy też nie robiłem postaci ludzkiej ( przynajmniej nigdy nie skończyłem całej za pomocą box modelingu) no więc to jest dla mnie wyzwanie taka postać ze splain'ów ( choć nie wykluczam zastosowania box modelingu na niektórych etapach). A ołtarz pociągnąłbym z pewnością boxami więc to żadne wyzwanie, ale może jak postać będzie gotowa to się scenę dorobi do niej z ołtarzem w tle ( a może taki portal z piekieł ?? ). O ilości polygonów do renderowania nie myślę w ogóle ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności