Skocz do zawartości

Android G-7 - [painter]


-Dino-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

praca pokazuje ze masz mozliwosci..ale jeszcze nie dokonca wiesz jak je wykorzystac..ale spokojnie dino jeszcze rok...i bedziesz smigal:D...poleca, te pedzle w painterze o ktorych ci kiedys mowilem ...i osobiscie jestem za dodoniem czerwonych akcentow ktore beda odbieciem czerwonego swiatla...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze przeczytaj jeszcze raz co napisalem - na razie jest tego za malo zeby cos krytykowac. Kazdy rysunek to po pierwsze pomysł a dopiero po drugie wykonanie. Nie ma co sie bawic w porady techniczne jak nie ma dobrego zalozenia i fajnego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic, trudno. Ale mimo wszystko dzięki za krytyke bo jakby niepatrzeć to napisaleś że slaby pomysl i wykonanie. To jest już dla mnie w pewnym stopniu jakaś wskazówka kierująca mnie na wlaściwy trop. Jeżeli nie Ty to w takim razie może ktoś inny da mi rady i wskazówki co do techniki wykonania?

 

pozdrawiam - dino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci radzil jesli zostanies zprzy tym koncpeice np...drobic z lewej strony inne tlo np szare...zrobic jakies maly odblask na kasku od strony tej szarosci...wiesz o co chodzi baw sie z swiatlem ten progrm daje bardzo duze mozliwosci ....po za tym wypadalo by w kolejnym etapie pracy dopracowac przejscia barw....i dokladnosc kasku...to na tyle narazie...powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności