Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Dzbanek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Wreszcie zakupiłem nową jednostkę centralną i mogłem ruszyć z praktyką, jeśli chodzi o grafikę 3d (przynajmniej już nie muszę podziwiać, jakie to fajne rzeczy można robić w 3d:) ). W maxie robię od 2 tygodni, poniżej prezentuję moją pracę po tygodniu zabawy z tym programem. Od razu mówią, że jest to już praca ukończona, jest to sam obiekt bez tekstur, nie mam zamiaru do niego już nic robić - przez ostatni tydzień ćwiczyłem sie w mentalu, ale jedyne co zrobiłem to ustawiłem światła na scenę (były jeszcze karkołomne próby uzyskania materiału starego metalu do tego dzbanka, ale jak widać nic z tego nie wyszło). Być może w jakiejś dalekiej przyszłości zrobię z tego jakąś większą scenę, ale obiekt jako taki jest już skończony.

 

Teraz konkrety: model robiony jakieś 3-4h, głównie to figury obrotowe (dzbanek i pokrywka) i loft ze skalowaniem (dziubek;) ). Sprzęt: A64 3000+@~2600 mhz, geforce 6200@6600, 1024mb ram. Faces: ~35 tys.:D:D:D Wiem, że dużo, ale nie stawiałem sobie tutaj żadnego ograniczenia, chciałem po prostu poćwiczyć modelowanie i tyle.

 

 

 

PS. Jeśli ta praca nie zalicza się jako ukończona, to proszę o przeniesienie jej do wip'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności