Skocz do zawartości

Kolejny samochód w tym dziale...


-Dino-

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Ostatnio coś mi sie zebralo na zrobienie noweg autka. Ze względu że to jest praca z wieloma blędami to bardzo bym prosil o ich ujawnienie i skomentowanie ich. Czyli poprostu ostro mnie skrytykujcie...:) Na pewno wyciągne z tego wnioski...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no więc musze powiedzieć że mam wielki problem bo dopiero po skanowaniu zauważam wiekszość blędów, niewiem dlaczego tak sie dzieje - wkurza mnie to, w tym przypadku prosilbym o jakaś rade jak oczywiście takowa jest.

Np zauważylem że drzwi niemoga sie otwierać lub że szyba jest krzywa, albo że jest jak już miwt wspomnialeś - za wąski...

ehh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No auto jeżeli chodzi o wygląd - do filmów s-f super:D A z tym że po skanowaniu widzi się błedy, to sie nie przejmuj większość tak ma. Dlatego na saknie, lub fotce najlepiej się szuka błędów. Odstawiaj też rysunek cześto i patrz z odległości - tez pomaga. A patrzenie na prace do góry nogami jest świetne do szukania krzywych pionowych kresek:) No i jak już niewiesz co rysować czy jak poprawić, to zostaw na 24h aż mózg w miare zapomni o rysunku i na świerzo siądź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym odwracaniem to niepróbowalem ale myśle że to dobra sprawa... natomiast co do tego abym zrobil przerwe jednodniową to jak dlamnie nie najlepszy pomysl poniewaz jestem leniem i już powrócić do projektu po takiej dniowej przerwie jest mi bardzo trudno, a jak już mi sie uda to rysuje na innym poziomie, wtedy najczęściej na slabszym. I z tego względu praca staje sie niejednolita stylem jak i wykonaniem... niewiem jak temu zaradzić

 

...wiem wiem że mam banalne problemy ale jak widze że ktoś sie na tym zna np Ty powelt to musze wykorystać to i spytać sie o jakąś rade... za co z góry przepraszam jak sprawia to komus fatyge ;d

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odstawianie rysunku. A i jeszcze jedno. Mróż oczy patrząc na rysunek. Lepiej całość idzie wyłapać wtedy. A lenistwo - z kąś to znam:P Ta teoria o tych 24 godzinach, to teoria siakiś psychologów, że niby po tym czasie człowiek znowu patrzy na rysunek normalnie. Ale komu chce isę czekać, dlatego się odwraca kartke, patrze z daleka, mróży oczy, robi foty i skanuje (albo pyta znajomego:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności