Skocz do zawartości

Scena 3D: Sala balowa


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. po dlugiej przerwie - wiadomo maturka juz niedlugo.. trzeba sie uczyc.. czasu malo.. jednak cos mnie ruszylo.. postanowilem zrobic sale balowa.. ze stolami pieknie nakrytami... zyrandol ze szkla.. itd.. tylko jest problem z obrusami i zaslonami.. macie jakies sposoby na zrobienie fajnego obrusu w 3ds max'ie 5 ? bylbym wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hm...w dziale wideotutoriali jest taki jeden o robieniu zasłon przy uzyciu reaktora, autora niestety juz nie pamietam ale przydatne toto bardzo. Jezeli zaś chodzi o obrus to ładna opacity map zalatwi sprawe, nic innego nie przychodzi mi do glowy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukash: wlasnie taki wyglad chcialem uzyskac.. gruba warstwa lakieru na ciemnym drewnie..

ponizej zamieszczam render z obrusem, ktory udalo mi sie stworzyc .. ze zwyklych nurbsow :D

 

jmtm00: dzieki za linka.. nauczylem sie robic zaslony na wietrze.. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. krzesla maja dosc szerokie siedziskio i wysokie oparcie co sprawia wrazenie, ze sa nieproporcjonalne.. ale po prostu to sa wysokiej klasy krzesla.. na ktorych powinna wygodnie spoczywac cala czesc ciala przeznaczona do tego. ;) ... powiedzcie mi jednak prosze jak pozbyc sie tych zalaman cienia gdy wykorzystuje light trackera.. :(

 

ps. zdazylem zrobic malego rendera probnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności