Skocz do zawartości

problem techniczny- przerwany zapis


karolw

Rekomendowane odpowiedzi

nastawilem animacje. skaldala sie z 200 klatek. bez materialów calosc renderowała sie niecale 10 min w najmisjszej rodzelczosci. z materiałem w tej sredniej rodzelczosci 100 klatek renderowało sie niecałe 24h. wstałem disaj rano zebys sprawdzic jak wyszło a tu okazało sie ze max nie pracuje.... przerazony otwozyłem plik w kturym wszystko mialo byc zapisane z nadzeja ze jezeli nie wszystkie klatki to przynajmiej wieksza czesc tam bedze a tam bylo pusto... tylko jakis skreen shot z pulitu czy cos. co mam robic renderowac po 50 klatek i sklejac w muwi mejkerze? stalo wam sie cos takiego? no i przy okazji czy mozna zwiekszyc ilosc klatek powiedzmy 2 razy nie ruszajc kluczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ok.. po kolei..

Masz nauczkę. Tak się nie robi. Teraz mam nadzieję, że już dobrze zapamiętasz... licz filmiki do klatek. Pojedynczych klatek. Z różnych względów.. jednym z nich jest właśnie kwestia bezpieczeństwa w razie wywalenia się kompa.

 

Pytanie drugie czy da się zwiększyć ilość klatek nie ruszając kluczy... trochę to enigmatyczne.

Wchodzisz w ustawienia czasu i zwiększasz ilość klatek... dajesz ok... klatek jest więcej a klucze na swoim miejcu... nieruszone.

Jednak jeśli chodziło o rozciągnięcie animacji to skorzystaj z funkcji ReScale Time...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności