Skocz do zawartości

Strona sklepu zoologicznego


bugas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Haa, w IE sie otwiera :P strona przyjemna, kolorki dobrze dobrane, mozna by jedynie zmienic logo, czyli to 'Sklep Zoologiczny', bo jakos slabo rzuca sie w oczy :] Milo, prosto i przyjemnie, ale bez rewelacji. Dla sklepu zoologicznego wystarczy ;]

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile rybcia z boczku jest cool (sam robiłeś?) o tyle reszta troche wisi: np: napis SKLEP ZOOLOGICZNY jest mocno ściśnięty na samym środku topu a powinien byc imo trochę szerszy. przez to zyskał by na czytelności. zastanów się też może nad jakimś ciekawszym projektem tej nazwy - chyba że klient sie uparł :)

również menu ma nieco nieczytelną czcionkę (większe odstępy pomiędzy znakami powinny temu zaradzić)

 

strona startowa jest oki ale spójrz na ten nienaturalny odstęp pomiędzy cieniem a napisem zapraszamy i obrazkami.

sama zawartość tej strony startowej też nie przezentuje się cekawie: podczas ładowania spodziewałem się niewiadomo czego a tutaj ot kilka migających obrazków.

Bold przy napisie informacyjnym na dole jest zbędny.

 

To tyle :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile rybcia z boczku jest cool (sam robiłeś?) o tyle reszta troche wisi: np: napis SKLEP ZOOLOGICZNY jest mocno ściśnięty na samym środku topu a powinien byc imo trochę szerszy. przez to zyskał by na czytelności. zastanów się też może nad jakimś ciekawszym projektem tej nazwy - chyba że klient sie uparł :).......

 

wiec tak rybcia robiona przezemnie, tak jak i reszta, co do nazwy to wiem ze jest denne ale koleś tak nazywa swój sklep i nie ma zmiłuj. Co do strony głównej to wiem ze nie ma wielkich rewelacji ale szczerze to nie mialem najmniejszego pomyslu co tam moglo by byc (moze ktos ma ciekawy pomysl??). Co do czcionki to macie racje ale jakoś klient nie mial nic do niej wiec jakos pominelem ja.

 

nie wiem jak w innych ale w operze wisi - białe okno.

 

....hm......ja też mam opere i u mnie wsio gra, ale macie racje bo u kumpla nie idze na operze, no ale ja juz tego na ftp nie umieszczalem klient sie uparl ze sam da rade dzis powinienem poprawić, ale dziwne że tu chodzi a tam nie, jakies pomysły czemu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jakby to tylko 2 rzeczy powinny sie nie odpalic a reszta tak, hm..........no dziwne ale czemu u mnie chodzi ????????

 

[edit] wiecie co nie wiem czy to u mnie sie przejawia tak, ale u mnie jak sie laduje to za 1 razem nigdy w całości i musze raz lub 2 odświezyc, moze to to tylko ze u was w innej postaci sie objawia, a i teraz to cos moja wina czy ftp????? bo juz sie pomału pogubiłem???[\edit]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności