Skocz do zawartości

Postać 3D: głowa


GLaD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich - zaczolem kilka dni temu robic postac, zawsze z tym mialem problem wiec znowu sprobowalem no i jest zdecydownaie lepiej. Napewno bedzie co pisac bo jest duuzo bledow, pozdrawiam i licze na wyrozumialosc hehe :D dziekiii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak uzywalem jakis zdjec z ksiazki o anatomi, ksztalty sa wporzodku chyba, ale ponizej barkow sam juz musilaem wymyslac wiec nie wiem. Wiem jescze mniej wiecej co musze poprawic. Cala glowa jest z surfaca, a co do tego poobijania to w kilku miejscach siatka dziwnie sie zaczela ukladac :/ pozdro i dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo masz do poprawy ... jakby ktoś mnie pytał "co to?" odpowiedziałbym "alien" ... ale może coś z tego będzie ... daj może render z boku jeszcze no i z przodu jak coś poprawiłeś ... przydałby się też zdjęcie z książki ... coś by się więcej powiedziało bo teraz nie ma dużo do mówienia ...

 

POWODZENIA! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalaczam siatke z wszytkich stron (jedna jest z surface step na 1 druga na 0) i to z czego skorzystalem robiac glowe :D..... ..... obok znajduje sie glowa troche poparwiana ktora (tymczasowo) przekonwerowalem na poly i dodalem meshsmotha na 2 i jest zdecydowanie lepiej wedlug mnie ....czekam.......dzieki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej? No lepiej od poprzedniej wersji ale w sumie dalej jest to "alien" ... masz przekombiowaną siatkę w kilku miejscach ... zwłaszcza w okoliach oczu przez co ms tworzy ci kanty ... wydaje mi się, że to Twoja pierwsza twarz ... polecam trenować mając np. dwa blueprinty ... jeden z boku drugi z przodu ... ustawiasz je na dwóch plane ... i robisz najpierw jedno, a potem dostosowujesz do drugiego blueprinta dzięki czemu uzyskujesz stosowane proporcje ... a tak jeśli to Twoja pierwsza głowa to zdjęcie z książki nie jest dobre dla początkującego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to pierwsza twarz-wczesniej nie robilem z bluprintsow ale wiem jak je ustawic ;) Fakt jest kilka bledow ale robiac ta twarz wiele sie nauczylem i nastepnym razem bedzie lepiej.... dzieki Huter za komenty....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie dam sobie luz z tą twarzą bo wpadłem na fajny filmik i bede robił modelik mrówki (moze do Wipow wrzuce) Jak ktos ma pomysl na fajna twarz to jestem otwarty - dzieki za wszystkie komenty ... dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności