Skocz do zawartości

błedy CRC w archiwum


THE MANYSH TRAFO

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec cos mnie naszło na granie w sieci z kolesiem i tak szukałem coś ciekawego no i znalazłem jak dla mnie rewelacje America's Army i to za darmo w pełnej wersji sciągnełem sobie bez problemu i gram. Wiec poleciłem ją kumplowi on zabrał sie za sciąganie i po zakonczeniu obojetnie z jakiego sewera by nie sciągał zawsze wyskakuje mu błąd CRC przy rozpakowywaniu tego archiwum. jak by tego było mało to wpadłem na pomysł zeby przetestował kosci RAM bo tego typu błedy zdazają sie przy wadliwych pamieciach lub zbytnio podkreconych . testy wszelakie nie wykazały zadnych problemów z RAM . wiec szukalismy dalej zmiana winrar na cos innego nie pomaga, reinstalka systemu nie pomaga, restarty rutera nie pomagają, sciąganie bez menadzera Flashget nie pomaga, sciąganie IE oraz Firefoxem nie pomaga, wiec co tu zaradzic.........? dodam jeszcze ze plik gry ma 903MB wiec jest to jak na dzisiejsze czasy duzy plik i z tego co wiem przyczyna lezy gdzies w sprzecie kolesia ale pytanie gdzie ?? co do samego łącza jest to 2M BT( brytyjski) no to chyba spoko .Sciągał ten plik ze 15 razy i juz ma dosyc Pomocy bo gra Fajna .......................................ps .Wysle mu ją pocztą ale fajnie jak by sie dało rozwiązac ten problem 8-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

blad CRC razcej ma malo wspolnego z sprzetem no chyba ze jest walniety dysk jst to zwykly blad scigania albo na serverze lezy uszkodozny pakunek sprawdza sie to najczesniec przez wczesniejsze SFV ktory oczywiscie powinien byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności