Skocz do zawartości

Wtyczki do FF


sanki

Rekomendowane odpowiedzi

Na shoucie sie rozpetala dyskusja nt. przegladarek. Ja korzystam z FireFoxa i mam do was pytanie jakie wtyczki do niego polecacie.

Ja osobiscie uzywam

forecastfox - do sprawdzania pogody za firewallem ;p 6/10

targetalert - ktory podpowiada co kryje sie pod linkiem (film, strona, pdf itepe) 8/10

gmail notifier - sprawdza czy poczta nie przyszla 7/10

foxy tunes - umozliwia kontrole jakiegokolwiek music playera z poziomu przegladarki 9/10

mouse gestures - chyba podstawowa wtyczka :-) 10/10

colorful tabs - takie tam koloruje zakladki, fajnie wyglada 5/10

stumble upon - czasem jak mi sie nudzi to calkiem ciekawe stronki wyszukuje :D 7/10

teraz testuje sobie jeszcze:

reveal - super wyglada, nie wiem jak jest praktycznie, pomoc w przegladaniu stronek ogolnie

downthemall - do sciagania, jeszcze nie mialem okazji wyprobowac

fasterfox - na razie nie wiem czy cos daje, ale ponoc przyspiesza FF :D

 

Jezeli macie jakies wtyczki ktore sa wam pomocne, albo je poprostu lubicie to piszcie, bo wiele juz wyprobowalem, ale moze cos przeoczylem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Flashgot - dodaje do listy RMB możliwość zapisu pliku z linka, wszystkich linków ze strony i parę mniejszych opcji i przesyła linki do FlashGeta.

PDF dowload - popup przy próbie otwarcia PDFa i pyta co z nim zrobić (pokazać czy ściągnąć). Przydatne, bo AcrobatReader potrafi mi powiesić FF ;)

Download Tweak Menager - zamiast okienka downloadu, pokazują się downloady FireFox`owe w oddzielnej zakładce.

Install New Theme - taki menadżer Themów. Można instalować themy z dysku.

 

Fajny jest jeszcze plugin "fusion", który pasek postępu ładowania strony umieszcza pod adresem strony. Aktualnie nie używam, bo jest niekompatybilny z moim themem (choć pod FF 1.5 nie testowałem jeszcze ;) )

 

btw. FF 1.5 - jeśli jakiś plug nie działa bo nie jest z wersją kompatybilny to wystarczy poszukać w jego wnętrzu pliku w którym jest napisane z jaką wersją FF może działać i zmienić tam na naszą aktualną wersję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fasterfox - zwiększa szybkość przeglądarki

Forecastfox - pokazuje pogodę na 3 kolejne dni

Browser Uptime - niestety mam na razie zablokowane, wersja niekombatybilna z moim Firefoxem, wyświetla czas trwania sesji

PDF Download - rozszerza czynności jakie można wykonać przy prubie ściągnięcia pdf'a

Collor Zilla - dodaje takie narzędzia jak kroplomierz, powiększenie, paletę kolorów itp.

Allow Right-Click - nie pozwala na zabranianie klikaniem prawym przyciskiem myszy na stronach

Disable Targets For Downloads - blokuje wyświetlanie niepotrzebnej karty przy prubie pobierania pliku

Google Preview - pokazuje miniaturkę strony koło wyniku wyszukiwania w Googlach

Autohide - pozwala na zaawansowany tryb pełnoekranowy

Download Embedded - jednym kliknięciem wyświetla listę plików do pobrania na stronie, także zablokowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności