Skocz do zawartości

WIP: Flying Islands - booklet


mant-raz

Rekomendowane odpowiedzi

Obrazek ciagnie dalej tematyke mojego poprzedniego pica, ma to byc domyslnie wnetrze bookletu do plyty cd. Wszelkie komentarze (nawet te najbardziej wredne:)) beda mile widziane - byle konstruktywne, chce ten kawalek grafiki dopiescic i mysle, ze mi pomozecie :) Acha ogolnie pomysl jest taki, ze sa sobie takie latajace wyspy pelne roznych dziwnych roslin, takie latajace oazy, dodatkowo wymyslilem takie jakies latajace zrodelka (to po lewej), w szkicach mam jeszcze jakies pojedyncze drzewo-skaly i takie tam smieszne kosmiczno-fantazyjne rzeczy...zainteresowanych odsylam tez do mojego poprzedniego obrazka - "Apple Couple" - do znalezienia na moim websajcie, pozdrawiam i czekam na opinie :)

 

bjorn1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Całkiem fajnie :) Ciekawy koncept.

Nie podchodzą mi troche kolorki, ale w sumie jak ma to być rysunek "kosmiczno-fantazyjny" to chyba to pasuje :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki :)

lukasz oczywiscie masz racje, powietrzna mam w fazie "dorabiania", a wysepki i owszem, tak jak we wczesniejszym picu, ale moze je gdzies przesune, bo sa tam, gdzie w tamtym picu, a ja nie chcialbym sie powtarzac ;) na razie troche dopiescilem tu i owdzie, cos mi nie pasuje mimo wszystko ten wodospad-zrodelko z lewej, poza tym faktycznie kolory chyba zbyt ostre, ale po przelaczeniu na cmyk-a to wszystko chyba lepiej wyglada, w razie czego zdesaturuje troche ;) nadal mysle nad jakimis kosmicznymi roslinami i tego musze tu nawrzucac spooro. fauny z zalozenia ma nie byc, tak sie umowilem z kolesiem, dla ktorego to robie, ale jak faktycznie bedzie to wygladac zbyt pusto to cos sie domaluje. a co rozumiesz lukasz przez slowo "syntetyczny" ?

pzdr.

 

wersja RGB:

 

bjorn2_rgb.jpg

bjorn2_cmyk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syntetyczny w sensie uproszczony , symboliczny, oszczędny w formie a jednocześnie genialny w swej prostocie ( niby 3 krechy a widać, że to wodospad) ; dobrze kontrastuje z bardziej naturalistycznie potraktowana roslinnoscia na 1 planie.

Z tego co wiem to synteza jest uogólnieniem i znajdowaniem cech wspólnych, analiza to doszukiwanie się różnic i detali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly updejt, w zasadzie to chyba zrobilem blad z ta wysepka po lewej, kadr zrobil sie jakis ciezki z lewej strony, brakuje chyba przestrzeni...wrzucam tez wersje z tym wodospadem...

 

bjorn3.jpg

 

bjorn3b.jpg

 

...jakos za jaskrawo i w ogole zbyt cukierkowo, postaram sie to zalatwic przy nastepnej okazji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

co by tu madrego napisac :)

chyba 1 obrazek lepszy

tylko nie wrzucaj za suzo detalu na adlsze plany

a ta wysepke po prawej bym jeszcze oddalił

ustaw dominante gdzies pod prawym drzewkiem moze ,tam zostaw nasycony kolor i troche czerwieni , reszte byl nieco stonował

fajna ta nowa wysepka

sprobuj bez tego kawalka ziemi po lewej na 1 planie (moze daj jakis kawalek krajobrazu tego co znajduje sie w dole )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, jak oddale ta prawa wysepke to mi sie srodek ciezkosci calosci w prawo troche przesunie wlasnie tam pod to prawe drzewko, to ma chyba sens, ze w srodku ciezkosci bedzie duze nasycenie, a im dalej tym mniejsze (?), wlasciwie to agitacja, ale moze mam racje? ;)

 

a ten patent z usunieciem kawalka ziemi z pierwszego planu to dobry pomysl, odciazy lewa strone, dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności