Skocz do zawartości

VRay, a 3ds8


grande

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Vraya 147.027 i 3ds ver.8 .. Przy instalacji vray'a napisalo, ze z uwagi na wersje 8 moga wystapic komplikacje, najlepsze dzialanie w wersji 7..

 

No i faktycznie, wydaje mi sie ze zrobilem wszystko zgodnie z poleceniami, assign new render vray.. itd. zresetowalem maxa, przy renderowaniu nadal czepia sie o licencje.. czy jest to problem wersji vraya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tzn?.. wedlug tej instrukcji mialem wrzucic VRFLServer.ini do program files/common files/chaosgroup... potem odpalic vrlserver..

reszta dzialan w maxie.. assign.. vray.. i wpisalem nazwe kompa .. kazal mi zrestartowac maxa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nic.. zezwolilem antywirowi na 3ds.exe vrlsever.exe a przy renderowaniu nadal could not obtain licence..

czy zawsze przed wlaczaniem 3ds z tym vrayem musze najpierw uruchomic vrlserver ?.. wtedy pojawia mi sie kolo zegarka ikonka z zoltym L.. nie da sie tego ani otworzyc ani nic.. po prostu tam jest..

 

od kad zainstalowalem vraya.. po wlaczeniu maxa otwiera mi sie samo okienko z Ragdoll co to jest ? i czemu to sie otwiera ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie da rady obejsc tego z nortonem? - niby ustawilem mu odblokowywanie 3dmaxa i vrlsever.. powinno byc okej.. ale....

 

teraz po resecie kompa odpalam ponownie vrlserver.exe z katalogu 3dmaxa i nawet w trayu nie pokazuje tej ikonki z L.. co robic ? - nadal jest could not obtain licence.

wczesniej udalo mi sie wejsc do opcji tego servera i napisalo mi ze mam wyslac kod wygenerowany na mail chaosgroup. czy to sie wiaze z jakas rejestracja platna ? musze to robic ? czy bez tego tez sie da odpalac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności