Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Prorok jakis czy co? ;)

 

To koncept postaci, czy scenka? Bo jak scenka to bym troche bardziej skupil sie na calej kompozycji, na tle i ogolnym tonow ciemnych, jasnych. Same domki wiele nie wniosa do ogolnego odbioru. Troche ryzykowne kompozycyjnie jest poziome polozenie laski.

 

Moze napisz cos wiecej o tym kim jest postac, gdzie sie znajduje, dlaczego i na kogo jest taka wkurzona, etc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

chyba leander masz racje - to chyba jest jakis prorok ;) ubior i ta...zakrecona laska ;) Mam pytanie czy ten "prorok" bedzie tak sam stal wzdłuż tej "drogi" na tle tego miasteczka czy masz zamiar jeszcze jakos to urozmaicic ;) bardzo dziwnie mi wygladaja nogi ale jego twarz jest bardzo kul

i to by bylo na tyle

 

powodzenia

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

hmm zdaje mi sie ze gdyby ten prorok (?) mial dolna czesc ubrania w takim samym kolorze co plaszcz bylo by lepiej no ale to twoj wybor ;) Nie wiem czy zrobiles to umysle ze luki nie sa symetryczne- jeden z lukow jest rowno zagiety zas ten po lewej taki krzywy ;/ Te dzbany na "drugim planie przednim" -na dole po prawej daja wrazenie jakby droga schodzila w dol a pozniej przed prorokiem (?) znow pod gore (sadze ze to wina perspektywy)

 

powodzenia ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności