Skocz do zawartości

kto biegle zna niemiecki ?


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

Prosta pilka - trzeba mi kogos, kto zna jezyk niemiecki na tyle dobrze, zeby zabrac sie za tlumaczenie tekstu, a dokladniej strony internetowej. Tekstu nie ma duzo (okolo dwoch stron A4).

 

Tlumaczona strona, to strona robiona na zlecenie, wiec przewidywane jest wynagrodzenie za prace :) Dzis pod wieczor bede wiedzial ile konkretnie wyniesie honorarium, ale mysle, ze gdzies tak, jak w cennikach firm tlumaczacych strony internetowe (ok. 25zl za strone).

 

 

zainteresowanych prosze o wpisywanie sie do tematu, bo zasypywanie mnie rozmowami via gg nie jest dobrym pomyslem :P

 

 

 

Temat jest bardziej prosba o pomoc, niz oferta pracy, wiec postanowilem wrzucic do "wolnych dyskusji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

na szoucie nie odpisałem, bo jakos zapomnialem ;)

prosisz nie pisac na gg to pisze tu

 

mniej wiecej jaki poziom niemieckiego jest wymagany? ZMP moze byc (jesli orientujesz sie w tych certyfikatach) ? (w necie znalazłem info że to odpowiednich angielskiego CAE)

 

ZMP co prawda nie mam, ale zamierzam niedługo zdawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze calkiem powazny z Ciebie "pracownik" :D Honorarium chyba nie jest wysokie, bo max. 50zl za przetlumaczenie strony internetowej (jezeli dojdzie duzo tekstu, to ofkoz podniose cene).

 

Jak narazie czekam na odpowiedz z decyzja. Jezeli cena bedzie odpowiadac klientowi to dam Ci znac i podesle tekst do tlumaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, moge spróbować. nie mam nic do stracenia

 

a jakiego rodzaju to bedzie strona (tekst)? Jakis techniczny, czy raczej cos ogolnego czy jak?

 

No i takie troche przyziemne, materialistyczne pytanie ;)

Jako że nie jesteś z Wrocławia, to jak by było z płatnością (jesli ofkoz wszystko dojdzie do skutku). W sumie nigdy nie załatwialem takich spraw przez neta (nawet nie kupowałem na Allegro).

Jak cos to pisz na GG (mam ukryty status przed ludzmi spoza listy) ew. Skype

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzielenie skory na zywym niedziwedziu - ech polacy ;)

 

Przekaz albo przelew bankowy - jak wolisz. Tekst techniczny - nie wiem o co chodzi, ale raczej nie jest to skomplikowany tekst. Bynajmniej nie bedzie tam wywodow naukowych. Zwykly opis firmy, metod dzialania, firm wspolpracujacych, kontakt itp. Nic specjalnego wg mnie :P Jezeli ja ze swoja "czworka" z anglika w liceum (obecnie trzecia klasa :] ) podejmuje sie tlumaczenia, to tekst chyba raczej nie jest mega-skomplikowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, policzyłem że za moje pomoce w LO powinienem już pare szkyrznek browarów dostać :D

skoro 25zł/str. (times new roman, 12 - około 660 słów) --> wychodzi 3,8 grosza za słowo. teraz weźmy jakies male zadanko domowe, dajmy na to 50-100 słów. mamy 1,9-3,8 zł. no czyli jeden browar jak nic, a kumplom juz niejedno takie zadanie pisalem

 

no dobra, to jakbys mial jakis fragment takiego tekstu, to zarzuć, żebym chociaż wiedział jak to wygląda (ale raczej sobie poradze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności