Skocz do zawartości

zbrush - problem z instalacja


dRvECtoR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W moje raczki wpadl wczoraj zbrush 2, ale moja radosc nie trwala dlugo bo juz przy instalce wyskakuje mi jakis zrypany blad (screeny nizej), mam windowsa xp pro sp2, posciagalem juz wszystkie javy i dalej jest to samo.

demko chodzi normalnie ale tam nie ma instalki tylko od razu odpala sie program.

prosze pomozcie.

dzieki z gory.

 

error2.jpg

 

error1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Przyznam że miałem to samo i do dzisiaj mam...dlatego ja instalowałem moją wersje Zbrush'a ręcznie tzn. podczas instlacji zanim ci wyskoczył ten błąd wszystko co potrzebne rozpakowało sie gdzies w "Documets and settings" "ustawiena lokalne" w tempie na dusku systemowym - wystarczy rospakowac pare zipów które tam są, przenieśc do jakiegoś katalogu i uruchomić.

To dosyć prymitywny sposób ale działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a wiesz ze nawet na to nie wpadlem, ale ja swoj problem tez rozwiazalem, mam na chacie drugiego kompa (dziewczyny :D), ma malo ramu i jest slabszy wiec na poczatku nawet mi przez mysl nie przeszlo zeby to tam zainstalowac, no ale w koncu sprobowalem.

Oczywiscie nie bylo tam zainstalowanej javy wogole wiec zainstalowalem i... masakra, program ruszyl, a java zainstalowana niby ta sama co u mnie. Tylko ze ja robilem upgrade javy bo mialem jakas starsza a ta byla od razu sciagana w ostatecznej wersji, wiec u siebie na kompie odinstalowalem cala jave i wszystkie upgrady, zainstalowalem nowsza i od razu ruszylo bez zajakniecia.

Widac upgrade javy 'gubi' cos po drodze i wychodzi kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności