Skocz do zawartości

Stronka do oceny. Podpowiedzi mile widziene.


Lis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

przydalaby sie polska czcionka na przyciskach i w naglowku

 

gdyby stronka byla podciagnieta do gornej krawedzi przegladarki to prawdopodobnie zmiescila by sie cala w oknie przy rozdzialce 1024x768 i nie trzeba by bylo przewijac (1024 to obecnie najpopularniejsza rozdzialka)

 

pewnie cos tam jeszcze daloby sie pozmieniac, ale ogolnie jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu leżą proporcje, tak jak wspomniał giorgione, to białoczerwone logo zdecydowanie za duże i zajmuje mase miejsca, ten lid pod spodem tez jakos niefortunnie wyglada. Pobawił bym sie jeszcze relacjami tekst-obrazki bo tu cos od strony kompozycji mi sie wydaje dziwnie :) no i jeszcze ten podpis da dole, proponowalbym dac go bialego z alfa albo cos takiego, bo ten wyciety bialy prostokat tak srednio sie prezentuje. Pozatym raczej schludnie i przejzyscie, a pewnie o to chodzi :)

 

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie menu jest... eee... dość kiepskie... ja lubie mocno przyciemniony monitor i pierwsze, a zwłaszcza pierwszy guzik menu jest totalnie nieczytelny :/ ... wielkość guzików też lekko dziwna ... po co takie giganty? Za to próbnik kolorów fajna sprawa ... ładne i czytelne ... możesz mi powiedzieć czy każdy kolor to osobna grafika, czy modyfikujesz kolor z poziomu flash'a? W sumie muszę pochwalić Cie za czytelność strony ... w sumie denerwuje mnie tylko menu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunter - Dzięki :-) Z tym menu jeszcze coś zrobię. jak narazie brak mi koncepcji. Ale jak tylko nabiorę ochoty i na coś wpadnę to zmienię. Próbnik kolorów to 36 (chyba) osobno wyrenderowanych obrazków według palety Pantone Textile ble ble ble . .

 

Raczej trudniej byłoby uzyskać odpowiedni kolor we flashu a to się liczy tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ja się wyłamię i powiem, że strona nie podoba mi się wogóle. Ale dlaczego już mówie (mimo, że mam humor "taki jak się ma kiedy nie skończyłeś projektu o 22 a jutro oddanie):

Typografia jest taka, że ja widzę dziury a nie tekst. Wszystko pływa i nie widać większego ładu i składu w układzie strony.

Wogóle jak patrzę to teks jest wszędzie z innej bajki.

Jeżeli chodzi o menu i grafikę to góra i przyciski jest zupełnie niepasujące nawzajem do siebie. Ten suwaczek taki po wytrysku jakby, a ten napis zbyt się eksponuje swoją brzydotą.

Myślę, że powinieneś poczytać trochę o typografi i układzie - proporcjach jak już ktoś wspomniał, Polecam post o typografi w dziale dyskusje.

Mi się ostatnio bardzo przydaje, bo zauważyłem ogromne luki w mojej wiedzy róznież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności