Skocz do zawartości

Postac-ps+mysz


crayfish84

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,zamieszczam pierwszą pracke na forum,sofcik=ps+mycha.W szopie siedze od ok.4 miesiecy,i to niezbyt intensywnie(głównie przez studia)więc zamierzam poswięcic temu nieco więcej czasu,no i zakupic jakiś tablet,ale póki co pomaltretuje gryzonia..praca zajęła ok 8 godzin Czekam na opinie pozdro

[/url]h151pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość Caspik

no, no jak dla mnie ekstra ;) Czuje klimat :D Podobaja mi sie te refleksy.

Nie za bardzo wiem czy te refleksy to kałuża czy cos w tym stylu czy zamarzniete jezioro z przerebem ;) "Gryzoń" jest coool :D. swietny material drewna jednak miejscami widac jakby byl niedopracowany np lewa gorna czesc czola :D

 

ps. Witam na forum :)

 

powodzenia

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyyyyypas....podobało mi się odrazu...a jak przeczytałem ze w ps siedzisz 4 miech to..RESPECT!!! lubie kiedy tło jest zamglone...fajne fajne! Witaj na forum...czekamy na wiecej...przynajmniej ja:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny kolor, pomysl i technika, oraz styl taki hmm cos w stylu kolorowanego tuszu, ale tlo jest beznadziejne, i perspektywa twarzy jest skopana, powinienes inaczej wyprofilowac okolice ust oraz kosc policzkowa po jego prawej stronie, a co do myszy hmm jako ze sam jade gryzoniem to niezle ale niepowala ale to tak zeby za duzo nie slodzic na poczatek, bo sie rozlenisz, kup tablet bo po kolorze i technice widze ze bedziesz miec ciekawy styl :P kipworkin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super! i to jeszcze myszka :)

bardzo fajny klimat, nawet bardzo, bardzo fajny ;)

 

pozdro i czekam na kolejne prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim :)

slizgi: tło mialo być tylko dopełnieniem postaci,podbudowywującym klimat,dlatego też jest dość zdawkowo potraktowane..

a jesli chodzi o styl to jaki będzie, zobaczymy..póki co,nie chce sie zamykać w jakichś konkretnych stylach,kategoriach i.t.p..trochę na to za wczesnie.

perspektywa rzeczywiście troche skopana..ale to nie postać ludzka nie musi byc idealna ;)

przede wszystkim chodziło mi o klimat.

jeszcze raz dzięki, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności