Skocz do zawartości

projekt samochodu terenowego VW


BODJO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bodjo dajesz wszytko w 1 watku..bedzie wiekszy porzadek:)...a co do projektu dobra dynamiczna perspektywa po tym zawsze mozna rozpoznac twoje koncepcje....kolo przednie za duze zdeczka...ale ty masz taki styl wiec sie nie czepiam:)...co do projektu to nie powiem zeby vw nie zmienil z polkolistych zakonczen swiatel na takie bo mi sie podobaja...ogolnie ciekawy projekt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem projekcik bardzo przyjemny...ale tak sie czepiając(bo o to chodzi na tym forum:p)...ja rozumiem zały dynamizm horyzonty przekreconego i blskiego punktu zbiegu...ale jak na takie ujęcie to ten samochodzik to limuzyna i to niezła...za długie to jest i za wąskie wl mnie. No i jeszcze to koło...znowu rozumiem ze to wypas przekrecic kułoko...ale akurat w tym ujęciu i w ta strone daje to wrazenie niespujności. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jak na concept, to przydałoby się tak przedstawiać model, żeby było można coś o nim powiedzieć. Jakaś skala, lepsze ujęcie. Mam wrażenie, że concept to raczej luźny rysunek fajnego samochodu, a nie wniknięcie w obiekt, który przedstawiasz za pomocą szkicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności