Skocz do zawartości

POczati ;]


Misiop1990

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hcodiz mi o to ze wszytko wylacam w pokoju ty;lko lampka jest wlaczona ;] i wlasnie ta lampka stoi na materiale i osiewca tylko trudno mi jest to przedstawic ;] uzywam glownie olowka 1b i 3b jutro sobie kupuje grafit moze cos lepszego wyjdzie ;] ale wsumie to sa poczatki dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

troche perspektywy rozjechane :) ale jest dobrze

ja w sumie uzywam 3 olowkow 2H, HB, 4B. Ale wystarczyłby jeden zeby stworzyc dzielo...tylko trzeba miec niesamowity talent :D...Niektorzy to potrafia 7H stworzyc dzielo, postawia pare kresek i juz jest ekstra hehe :D tak wiec nie wiem czy grafit w tym przypadku pomoze ;)

 

powodzenia

moj rowiesniku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie ? hmm to raczej nie już a dopiero :] ćwicz ćwicz - podstawą każdej dobrej pracki są ćwiczenia - im dłużej tym lepiej - szkicuj - zobaczymy za 2 lata co z tego będzie. Własnie po co ta lampka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracki niezłe jak na 2 tygodnie ;)

dla mnie za mały kontras, wszystko takie troche rozjechane jest ;)

popracuj nad mocniejszymi cieniami.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to zależy od talentu - prawda jest taka że to jest tak jak z wszystkim - jeedn nauczy się salto w tydzień drugi będzie pracował ciężko 2 miesiące żeby to zrobić - tak samo jest z malowaniem - jeśli naprawde cie to interesuje to prędzej czy poźniej jakiś poziom osiągniesz , co prawda nei bęzie to nei wiaomo co bo na to trzeba naprawde ciężko pracować ale przyjdzie z czasem, może za 2lata może za 5 ale napewno po ćwiczeniach będzie lepiej niż teraz. Z wszystkim tak jest - trening czyni mistrza. Jeśli chcesz mieć lepsze kontrasty to raczej kiękki ołówki - pamiętaj tez że efekt zależy także od papieru na którym malujesz ale to inna kwestia - dobry malarz i na papierze toaletowym namaluje :) spróbuj sobie wziąśc np zwykły blok rysunkowy i na nim porysowac a wziasc blok techniczny - faktura duzo daje - w przypadku bloku rysunkowego inne efekty uzyskasz - co prawda na poczatkach mozesz tego nei widziec ale ja odczuwam ogromną róznice - nie potrafie naszkicowac nic na rysunkowym - techniczny jest bardziej ziarnisty. Ale bez cwiczen to nawet obre narzędzia sie nie zdadza wiec cwicz :] i zobaczysz za 2 lata jak bedzie szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne jest tak:

1. duży format (jak chcesz na ASP to tylko na takim)

2. nie używaj konturu,

3. cienie

4. work work work work

5.co do narzędzi-ja czsami używam tylko kubusia, czasami przekroju od 2h-8b..nieważne czym ale JAK rysujesz :)

 

czyli podsumowując wszystko co mówili poprzednicy..

 

powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności