Skocz do zawartości

Jaskinia


Marduk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ta niebieska linia po srodku - to krawedz kraweznika przy schodach, czy refleks na skale?

ciezko stwierdzic, zrob cos z tym

 

jesli nie kloci sie z Twoim wyobrazeniem tego miejsca - dodaj nieco malych roslin, tam gdzie jest zielona plama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marduk pracka fajna, ale faktycznie troche mógłbyś jeszcze posiedzieć :) ja popracowałbym szczególnie nad drugim planem, bo pierwszemu nie mam nic do zarzucenia ;)

skały po lewej ekstra się prezentują.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze Marduk, taką fajną prackę zrobiłeś na bitwę a tu takie jakieś... wydaje mi się bez życia... no ale tamto to bitwa a tu tylko jeden dzień:-).Sam warsztat wydaje się być ok ale ja dałbym tu coś dla kontrastu, sam nie wiem ale trochę to zbyt "szarobure". Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

no wlasnie- ten obrazek jest jakby hmm bez duszy - takie odnosze wrazenie . Dziwne jest tez to swiatlo na kamieniu z lewej ;) nie wiadomo skad ono pada :| zapewne gdybys posiedzial dluzej ,pracka byla by bardzo bardzo fajna ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem jednak troche tą pracę podmalować... z tym, że raczej będzie się to odbywało powoli i w małych odstepach. Ten refleks był zbyt intensywny i jak zauważył Caspik, nie miał prawa tam taki być. Ciegle zmieniałem scenę i była to drobna pozostałość po tym jak to wyglądało wczesniej. Mój błąd ... bo umieściłem na jednej linii dwie krawędzie nie majac sensownego pomysłu jak to rozwjązać, żeby jakotako wyglądało.

Powoli zastanawiam się też, co zrobić z prawą częścią w tle, aby zrównowarzyć pracę względem lewej cześci...

...dzięki za komentarze.

 

cave5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VETO, teraz jest za ciemno na tych schodach, potknalem sie i spadlem,

ten refleks byl w porzadku i bylo jasniej :)

 

popisali purysci o sowietleniu, a to ma sie podobac a nie byc poprawne,

jak chca miec dobry rozklad barw po ciemku to neich se mazna czarny ekran, to jest wtedy bezblednie

 

dawaj kreske spowrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

moze troche bardziej rozjasnic schody w oddali...tak sie zastanawiam wlasnie ze te kamienie po lewej nie pasuje do reszty troche- IMO powinny byc albo troche bardziej niebieskie, albo calkiem czarne, bo widzisz -jesli tam w oddali pada swiatlo na skaly to jest ono niebieskie, a tutaj z przodu zalozmy ze tez pada na te kamerdolce jakies swiatlo,to powinienes sie chyba trzymac jednej wersji- albo niebieski wszedzie albo rozjasnione naturalne kolory ;) - proponuje niebieski, taki sam jak tam w oddali ;)

 

ps. material tych kamieni jest ekstra...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności