Skocz do zawartości

szukam najlepszego webmastera


Gość mario suze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mario suze

Witam!

Jestem studentem szkoły filmowej. Mam pomysł zebrania moich kolegów razem i założenia agecji filmowej. Głównie nastawionej na robienie teledysków, reklam, krótkichmetraży w całej Uni. W tej chwili w projekt zaangażowani są studenci z Niemiec, Anglii, Włoch, Hiszpani, Korei i Polski. Zaangażowani w ideę, ale niestety musze im pokazać, że to będzie szło do przodu. Pomimo tego, że jestem studentem wydziału operatorskiego, to zaczynam zajmować się też produkcją.

Szukam bardzo zdolnej osoby potrafiącej zaprojektować i administrować stroną agencji filmowej.

Zapaliłem do tego pomysłu innych studnetów z wydziału produkcji i mamy zamiar ostro wejść w rynek. Przypuszczalnie o inicjatywie dowie się duża część filmowego świata, a więc spodziewamy się wielu wejść na stronę. To daje duże możliwości zaprezentowania naszych osiągnięć, także osiągnięć webmastera.

Wszyscy wchodzą w to na razie na fali entuzjazmu. Dopiero ewentualne przychody będą wynagrodzeniem finansowym. Na takiej samej zasadzie szukam webmastera. Jeżeli jest ktoś zainteresowany tym pomysłem, to proszę o odpowiedź na maila.

Pozdr.

Mario Suze

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności