Skocz do zawartości

LightWave


xiyoung

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje wersja testowa tego programu? 30dniowa jak max'a albo z bakiem zapisu jak C4d.

Czy orientujecie sie z czego wynika rónica ceny miedzy LW w polsce i zagranica? Byłem na strnach kilku sklepów internetowych i zauważyłem że u as LW jest 2 razy droższy.

Dzęki za pomoco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

cena wynika chyba z tego że za granicą jest to znacznie bardziej popularny i częściej stosowany soft niż u nas w kraju :)

 

a co do dema :/ chyba trudno Ci będzie znaleźć, ja bynajmniej nie znalazłem, ale to było dawno, może teraz już jest ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demo jest ale tylko wersji 7.5, wogole z tym demem to jest niezly dym, na stronie producenta nie ma zadnej informacji odnosnie dema, na ich forum jak sie kiedys zapytalem o to czy bedzie kiedykolwiek dostepne demo, to mnie wszyscy zjechali ostro, ze maja dosyc juz takich pytan, ze przeciez absolutnie wszyscy wiedza(tylko niby skad maja wiedziec?), ze wystarczy sciagnac update wersji 7.5, zainstalowac i juz mamy dzialajace demo(nie mam pojecia dlaczego newtek robi z tego WIELKA TAJEMNICE, tylko dla wtajemniczonych, moze sie boi pokazac swoj produkt potencjalnym klientom?)

 

wiec jak chcesz demo, to po prostu sciagnij update 7.5d z ich strony i zainstaluj, oczywiscie sa ograniczenia, zapisywac mozesz zdaje sie tylko w modelerze i to tylko modele ktore nie przekraczaja 400 punktow, mozliwe ze sa jakies jeszcze inne ale ich nie znam;)

 

a co do cen to mysle, ze tak u nas w pieknej polsce jest poniewaz dystrybutorzy owych programow pewnie chca zarobic jak najwiecej w jak najkrotszym czasie(jakie to polskie;), wystarczy porownac sobie rowniez ceny np produtkow adobe, po prostu masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności