Napisano 17 Kwiecień 200618 l Zainstalowalem brazila, wszystko pierknie ladnie ale nie mam kuleczek w material editor, jak je tam sciagnac ? :) dzieki za odpowiedz.
Napisano 17 Kwiecień 200618 l wcisnij F10, przejdz do Assign render i odznacz "kłódke" przy material editor i kilka uwag 1. jest dział Brazil 2. te pytanie padało napewno nie mniej niz 10 razy w dziale Brazila 3. jest tez to opisane w manualu brazila
Napisano 17 Kwiecień 200618 l jakich kuleczek :D pemnie masz kludke wcisnieta ... rendering / render / asign renderer / material editor kludka PS co cie sklonilo do uzywania Brazila (tak z ciekawosci )
Napisano 22 Kwiecień 200618 l Autor Dlugo uzywalem Brazila zanim nie zainstalowali w maxie mentala, tyle ze w tedy jeszcze nie calkiem czailem o co chodzi w braziulu z GI itp. chcialem zobaczyc i przetestowac przedewszystkim szybkosc renderingu.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto