Skocz do zawartości

Obiekt 3D: czołg Mark V


allied

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Yes, yes, yes wreszcie, już od dawna na tym forum nie było porządnego czołgu (po za moim oczywiście;]) a tu proszę ślicznota zarazie. Zawsze mi się podobał ten czołg pierwszy raz zobaczyłem go w jednym z filmów z Indianą Jonesem. A właśnie po co w czołgu MS? Znaczy można ale to komp obciąża strasznie, a czołgi są i tak kanciaste i efektów MS raczej nie widać. Czym renderowałeś jeśli można spytać bo bardzo ładnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca trwa, niedlugo dam render kolejny, a tymczasem zastanawiam sie jak ta pracka bedzie wygladac. mysle ze na pewno czolg bedzie na tle zdjecia. tlyko mam problem, nie moge znalezc zadnego dobrego.

jedyne ktore znalazlem to to:

gr9yh.th.jpg

jak widac nie bedzie to zbyt pasowalo.

mam wiec prosbe - jakby ktos znalazl zdjecie gdzie pasowaloby umieszczenie czolgu z I wś prosilbym o link. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie sie nadaje, ale przydalo by sie je "poprawic" dodac dymy, kratery po wybuchach itp. I wojna swiatowa, rozgrywala sie w okopach. A czolgi mialy wlasnie przelamac umocnione pozycje nieprzyjaciela.

Na ktoryms z filmow dokumentalnych jest fajne ujecie czolgu ktory pokonuje jakis pagorek. Wyglada jakby czolg mial wjechac w kamere...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ładny czołg, nie ma się do czego przyczepić. również ładnie wyrenderowany. czy można prosić o ustawienia rendera? bo też własnie robie coś czołgopodobnego tylko mniejszego kalibru (tankietka TKS) i chciałby to w ten sposób wyrenderować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model powoli koncze, ale nie wiem jakich ustawien uzyc na material, tzn najlepiej jaki typ itd, poradzicie cos?

 

dobra kolejne pytanie;/

dodalem do textury bump mape i dlaczego powstalo taki cos?

oczywiscie tak ejst tlyko gdy scena jest oswietlona skylightem

 

bleeee2xv.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności