Skocz do zawartości

Uaktualnienie Windows'a VS Swf'y na stronach


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

Mam nadzieje, że tego typu tematu nie było ... tak więc ... pare dni temu doinstalpwałem uaktualnienia do Windowsa ... cwaniacy chyba wymyślili by swf'y nie były całkiem aktywne w IE ... przynajmniej tak to rozumiem ... oto wizualizacja problemu:

 

win_vs_swf.jpg

 

 

Trzeba kliknąć by uaktywnić a dopiero potem można normalnie uzywać swf'a na stronie ... :mad:

 

 

Czy ktoś wie jak tą funkcje wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

po co Ci ten IE?

 

 

Kocham odpowiedzi na temat :rolleyes: ...

 

 

... ja się nie pytam po co mi IE bo to wiem tylko ja i niech tak zostanie, za to pytam się jak to wyłączyć w IE ... jak ktoś wie to będę wdzięczny za podzielenie się tą informacją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest reakcja na każdy swf na stronie bez znaczenia jak się pojawia ... bywa to irytujace gdy wchodzę na strone co ma menu z 30 swf'ów :( ... przeglądałem ustawienia ... szukałem "wyłącznika" ale nie znalazłem to też pytam na forach które są mi dość dobrze znane licząc, że nie tylko ja mam ten problem, a ktoś dał rade go rozwiązać ... zamiast tego spotkało mnie coś innego i nieprzyjemnego w pewej treści ... jakiś moderator (pewnie Leru) to wykasował i dobrze zrobił ... mam teraz nadzieje, że to się nie ponowi ... bardzo proszę o odpowiedzi na temat lub sugestie związane bezpośrednio z tematem ... a osoby które chcą kombinować z zagadnieniami całkowicie odrębnymi od głównego tematu - proszę o milczenie ... rozumiem, że OT to w sumie normalność na dużych forach ... ale są pewne granice ...

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności