Skocz do zawartości

własna wizja-szkic


golum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zbiżają się matury, a ja troche sobie dałem spokuj z rysowanie. Wczoraj jednak dra lozluźnienia pooszkicowałem sobie troche i wyszło mi coś takiego (pomysł tego typu łaził mi po głowie od jakiegoś czasu ale nie przelałem go na papier gdyż przygotowując się na politechnike powinienem bawić sie tylko w formy z sześcianów). Troche ubolewam nad tym że można tma narysować linie symtri:] ale i tak mi się podoba. Co to jest?.....hmmm....no nie małej kaiegoś konkretnego celu...raczej się na samej formie skupiłem...ale tak sobie teraz myśle że to może robic za kościół albo może jakiś salon samochodowy...no nie wiem. Oddaje to więc wam do oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie ma problemu jezeli forma wynika z funkcji, bądz z pomysłu na funcję... Wiadomo nie zawsze jest dobrze ale zawsze jakoś...

 

Dlatego najpierw musimy wiedziec czym coś ma być a póżniej działamy wymyslamy i czesto dorabiamy ideologie dlaczego coś co wygląda tak a nie inaczej jest tym czymś, czym mialo być na poczatku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadazm sie z tobą Ryjas że tak powinnoi być..i zwykle trzymam sie tej kolejności, ale akórat tym razem to forma padła mi najpierw do głowy i raczej nie myslałem co to moze być. No a poza tym mysle że nie miał byś problemu ze zrobieniem z przystanaka-->stoiska, z muzeum-->salon samochodowy, czy też z hali koncertowej-->kościół:] Myśle że zawsze już stworzoną forme można po bardzo delikatnych przeróbkach przystosowac do funcji jaka ma pełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze słowikiem to macie racje...niedoś że jestem dyslektykiem to pisząc na kompie jeszcze gorzej to idzie:] no nic...wybaczcie:) Dzięki za komentarze...z tym że zawsze mozna forme dopasować do funkcji to troche przesadziłem:] ale i tak myśle że czasem sie da:p

 

jurop3-te rysunki to nie miały byc jakies wypasione kompozycynie itd

 

kundun-dzieki...te szkice które tutaj wrzuciłeś...całkiem fajne abstrakcyjne formy(ja je tak odbierm)...tylko chciałem wiedzieć jiki cel tworzenia zbiorów takich abstrakcji?:) (podkreślam że mi sie podobają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności