Skocz do zawartości

Neuroshima


Gość Billy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Billy

Ave

Jak już dawniej pisałem, jestem w trakcie pisania dodatku do gry fabularnej Neuroshima.

 

Dla ludzie nie w tych klimatach : >>

 

Gra fabularna (inaczej RPG, z ang. role-playing game, często zwana grą wyobraźni, potocznie erpegiem lub rolplejem) - gra, w której gracze (od jednego do kilkunastu) wcielają się w role fikcyjnych postaci. Cała rozgrywka toczy się w fikcyjnym świecie, istniejącym tylko w wyobraźni grających. Jej celem jest odegranie zaplanowanego scenariusza i osiągnięcie umownie określonych celów, przy zachowaniu wybranego zestawu reguł.

 

Taaak projekt o nazwie Rosja o dziwo ma się dobrze. Początkowo zebrało sie wielu ludzi do pomocy. Miną tydzien a z 8 osobowej ekipy zostało nas 2. Mineło sporo czasu - pisałem codziennie txt, w końcu powiedziałem sobie "uj z tym, sam nie dam rady, koniec z Rosją. Następnego dnia ludzie znowu zainteresowali się moją pracą - o dziwo nie wspominałem o porzuceniu projektu. Taka prawda im bardziej czy na czymś zależy tym mniej ludzi pomaga. Obecnie w teamie jest kilka osob:

 

ja

Ziobr(o)

Rhamona

Rooster

Bestyj

LaRay

Giorgine (jak zle napisałem wybaczcie ;) )

 

 

Tak więc z osob tworzących grafikę jest tylko jedna osoba, w dodatku z tego forum. Tak więc kończąc tego posta >> Proszę o pomoc. Potrzeba mi grafika. Dałem to tu bo nie wiem czy robota będzie płatna. Zależy od tego jak wyjdzie cały dodatek - jeżeli bedzie dobry, wydawnictwo do wyda i będzie kesz. jak nie, może dostrzegą twoje grafiki i nawiążą z tobą wspołpracę.

 

 

http://WWW.BSROSJA.FORA.PL

 

 

a oto moje gg w razie chęci nawiązania współpracy ... ; 7355279

 

no i @ : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności