Skocz do zawartości

SCENA 3D: Wnętrze


Misic

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu nie byuo... zaczouem robić taki poważniejszy projekt, a to jest jego kawauek. Jest to czeuść kuchenna mojego (zaprojektowanego) domku. Pewnie i tak mnie zjedziecie, bo czeusto sieu tu pojawiajou takie badziewne pracki (ja lepiej nie potrafieu :( ). Proszeu o jakouś krytykeu i co należy wedug Was poprawić? Oczywiście projekt jest jeszcze nie skończony, bo dojdou różne kuchenki i inne takie, chodzi mi tylko o ogólny zarys, kolory, kshtauty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A wiec co nalezy poprawic:

 

- gorne szafki kuchenne powinny byc wyzsze i musza byc umieszczone nizej.

- lodowka zdecydowanie nizsza - kto by tam siegnal po zamrozone mięcho!!!

- okno za wysoko - tzn parapet za wysoko

- stol kuchenny za niski, krzesla zbyt podluzne

 

proponuje NAJPROSTSZY MOZLIWY SPOSOB - wziac metrowke i udac sie do wlasnej kuchni celem dokonania stosownych pomiarow inwentaryzacyjnych ! :)

 

Podoba mi sie ogolny klimat tej kuchenki, takie delikatne beże ladnie rozpraszaja swiatlo.

To tyle

pozdrowionka

Marek

 

PS

Ten temat powinien sie znalesc raczej w WIPach!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przydało by się zrobić coś pod/na blatami. Wbudowany piekarnik, szafki, zmywarka?, kuchenka wraz z palnikami, zlew+ bateria. Jakieś gary (np. chromowane). Na półce po lewej, może słoiki, kartony z przetworami, na dole zgrzewka mleka;). Aha, podwieszana lampa nad stołem? Takie są moje propozycje. Myślę, że dodało by to fajnego klimatu:)

 

Pozdro[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności