Napisano 13 Wrzesień 200321 l Grupa istniejaca juz od okolo roku poszukuje grafikow 2d (do teksturowania modeli) oraz grafikow 3D do tworzenia modeli. Grafik 2D, o ile nie ma licencji na wlasny program, pracuje w programie GIMP. Grafik 3D pracuje w programie Blender. Wszelkie informacje mozna znalezc oarz sa udzielane na http://universal-code.com Projekt ktory tworzy grupa to mmorpg w klimatach fantasy.
Napisano 16 Wrzesień 200321 l taka dygresja...robicie gre na orginalnym sofcie...spoko...w takim razie idzie za tym komercja...też spoko...a jak macie zamiar się wypromować?? Macie kogoś kto puści waszą grę w świat...tfu aby w Polske?? a i jeszcze jedno graficy 2d nie są tylko od textur...ale to tak woli ścisłości :P
Napisano 21 Wrzesień 200321 l Autor Gre robimy na darmowym sofcie, wiec z ta komercja to nie do konca tak. Wypromowac sie, bylismy juz w sp SGK, conieco znajomosci tez sie ma. Jak gra zostanie ukonczona, to zaczniemy sie martwic o wieksza promocje. Wiem ze grafik 2D nie tylko od tekstur, ale zaznaczamy, zeby umial te tekstury robic, bo taki nam niezbedny :)