Skocz do zawartości

Aksamit


Kamael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym prosić o pomoc bo chcę stworzyć przekonywujący materiał (aksamit) i nie bardzo wiem jak. Wie ktoś jak stworzyć coś takiego? Konkretnie mi chodzi o taki ciemnoczerwony aksamit, ale w materiałach już to sobie mogę kolory poustawiać, głównie chodzi mi o tą całą resztę. Z góry dziękuję.

 

P.S. Jeśli możecie to wklejcie screena z ustawieniami materiału i gotowy render:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Próbowałem trochę z tego co na forum poznajdowałem i mi wyszło coś tamiego, tylko trochę nie o to mi chodziło, bo owszem falloff zrobił swoje ale nie widać tu takiego meszku i ogólnie jakoś tak mi nie podchodzi:(

 

aksamitct9.png

aksamitredxj4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś mi wskazówek udzielić jak uzyskać taki meszek??? Chodzi mi o 3ds max. Aha, i gdzie się ustawia przy rendererze tą ziarnisość? Pytam o to wszytko bo jak dotąd tylko modelowałem i przyznam że całkiem nieźle mi to wychodzi, tylko teraz bieda jest z mateiałami oświetleniem i renderingiem no ale i z tym sobie dam w końcu radę, tylko ten aksamit potrzebuję teraz a szukałem w internecie coś o tym i nie mogłem znaleźć...Ehhh:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności