Skocz do zawartości

Strona pubu


Gość summers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Oto design strony która własnie robie dla znajomego jeszcze nie jest gotowa.

Bardo prosze o rady i uwagi. Mi osobiście nie pasuje menu. Wrzucam screena z dzialu "info" strona ma byc we flashu. Jezeli ktos ma jakis pomysl co z tym menu zrobic to bylbym wdzieczny ...

 

stronka2zm4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm, trudno powiedzieć. Opowiedz coś o tym pubie, jaki charakter, styl, wystrój, to może się coś poradzi, bo jakoś na razie nie mogę podłapać jego klimatu, mogę się tylko domyślać (po nazwie i nie tylko) że coś w stylu hiszpańskim (mogę się mylić) ale nic więcej o nim nie wiadomo. To się czasem przydaje przy robieniu strony jak znasz takie informacje;) No i przedewszytkim jak wyglądają koncepcje pozostałych działów, bo to też ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi właśnie przyszło na myśl że może by wykożystać motyw szafy grającej? Coś w tym stylu (nawet ładnie kolorki wyważone).

elta2752bzg7.jpg

Łatwo takie coś w razie czegoś wymodelować w 3ds max, tylko renderek ładny zrobić i już. Bo to zdjęcie za małe raczej na twoje potrzeby. Tylko zamiast tej żółtej gwiazdki na dole to daj logo tego pubu i będzie git. A menu to wiadomo by się wybierało jak się wybiera pisenki lub podobnie;) Więc myśle że pomysł niegłupi tym bardziej że bierzesz się za flasha więc może nieźle wyglądać efekt końcowy:D

Możesz też zrobić to zupełnie jako główny motyw tylko więcej zabawy by z tym było. Da radę coś takiego zrobić. Wywalić możesz te szczegóły na samym środku i tam dać to menu, tylko tak żeby to dalej klimat utrzymało. Główną rolę odgrywała by tu kamera która by "jeździła" po szafie i robiła przybliżenia. A i przy okazji masz tam w środku książke jakby co (czyli miejsce na info;) ).

W każdym razie jak dasz więcej szczegółów to może coś innego się wymyśli.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie podoba tak jak jest, oczywiscie trzeba poprawic :P, menu ja bym tylko troche rozjasnil albo dal jakies tlo inne zeby rzucalo sie troche w oczy i bylo czytelne, no i moze zmienic czcionke :P dodaj pare kontrastowych elementow albo kilka delikatnych dodatków i jak to fajnie zanimujesz to moze byc fajnie moim zdaniem, no i pokaz jak widzisz inne dzialy... pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za rady i uwagi

Kamael Pub jest w stylu nie wiem jak to nazwac taki jak projekt stronki to nzaczy sciana ma dwie tapety w takim starym stylu jak tlo stronki i pelno jest starych artystycznych drewnianych elementow. To jest tylko dzial info pracuje nad kolejnymi ... zastanawiam sie czy jako menu nie dac pomniejszonych elementow : tzn. info to dwie kartki, galeria to stara ramka ze zdjeciami przewijanymi w srodku, dzial bar to otwierana ksiazka menu wszystko bedzie wrzucone na jedna sciane i po kliknieciu bedzie sie powiekszac. fajny pomysl z ta szafa grajaca przyda mi sie do innych projektow :) tylko akurat do tego pubu nie pasuje.

jak zrobie ciag dalszy to wrzuce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności