Skocz do zawartości

Nowa stronka(wip)


lnk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to moj debiut na tym forum ;)

 

a więc znajomy poprosił mnie o pomoc w robieniu designu dla stronki pewnej knajpy i oto co wyszło... nie jestem przekonany co do menu nie pasuje mi ułożenie ale jakoś nie moge nic innego poki co wymyslic moze ktos cos doradzi

narazie wrzucam zrzut poniewaz nie mam jeszcze odpowiedzi od klienta, stronka ma być we flashu rzecz jasna...

 

fuegoat4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siemka

Kolorystyka stronki ciepła;P Ale menu faktycznie do wymiany. Nie wiem czy to logo na dole to jest logo tego pub'u czy stworzyłeś go na potrzeby strony, ale jak go stworzyłeś to też do wymiany. Te głośniki w prawym górnym rogu są bez sensu. Rozumiem że to wyeksponowanie gdzie można dźwięk wyłączyć ale totalinie do reszty nie pasują, więc wymyśl coś innego. To zdanie na środku:"Witam na stronie pub'u..." jest niewidoczne praktycznie, z początku myślałem że to jakiś (kiepskawy) element tła dopiero potem się wczytałem, więc z tym też coś poradź. Ale wizualnie stronka zła nie jest, pokmiń głównie z tym menu bo faktycznie do bani jest ono.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za uwagi, problem w tym ze poki co nie mam kompletnie pomyslu na to cholerne menu, myslalem o tym zeby porysowac po stronie biale elementy takie jak np. glosniki typu kula dla dzialu "imprezy" , kieliszek czy kufel dla dzialu "drinki" itp, ale to chyba za bardzo przesdzone bedzie no nie wiem loga niestety nie moge zmienic, wlasciciel sie przy tym uparl i nie pomogly moje prosby ze to logo jest do bani i nic z nim nie mozna zrobic wiec umiescilm pod strona zeby nikomu nie wadzilo ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może menu wciśnij w coś.. ja wiem.. szklanka z piwem i menu w bąbelkach ;p

fajna kolorystyka... ja tylko w czerni jakoś potrafię, nie mogę wybierać kolorów ... :d nie umiem, nie mam zmysłu także respect :D

losowe foty tzn. jakiś as czy tak po prostu napisane ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, konkurencja w mieście mi rośnie :)

Ale to bdb, bo design jest wg mnie dobry. W knajpce nie byłem, ale strona raczej zachęca do wizyty, a nie odpycha. Podstawowym problemem jest chyba kwestia rozmieszczenia poszczególnych elementów na stronce. Jest dużo, chyba nie zamierzonej, pustej przestrzeni.

Z tego, co widzę w menu masz np. drinki, galerie - będzie Ci potrzebne sporo msca, żeby to gdzieś umiejscowić, a Ty na tekst przeznaczyłeś wąziutką szpaletę. wywal to menu ze środka i umieść np. na górze,a poszerz tekst. troszkę tez niekonsekwencji jest w czcionkach - ja trzymałbym się raczej jakiegoś nowoczesnego kroju :)

Ale ogólnie rzecz biorąc strona już jest całkiem przyjemna dla odbiorcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim ponownie

Eldar - tak to ma byc AS ;)

 

Mati - dzieki za uwagi za czcionkami, a co do tekstu to za duzo go nie bedzie, wiecej bedzie obrazkow i galerii, tzn w dziale drinki maja byc foty drinkow i troszeczke tylko opisow, w dziale info bedzie tylko oklo 10 linijek... ale masz racje troche losowo rozmieszczałem ;)

 

Poprawiłem ogólny koncept: strona po załadowaniu bedzie wyglądała jak na zrzucie tylko nie bedzie widac napisow przy kropkach, pojawia sie one dopiero po najechaniu, nie wiem czy dobry jest koncept z menu obawiam sie, ze przez to strona straci na przejrzystości, ale nie chciałem zeby bylo standardowe... i zrezygnowałem tez z losowych fot, ale wciaż sie waham, zmieniłem rowniez stopke... dzieki wszystkim za poprzednie rady i prosze o nowe :P

pozdrawiam

 

fuegocg4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowe fotki były fajne, takie rozwiązanie menu jest ok, pod warunkiem, że na dole umieścisz jeszcze jedno, przejrzyste - np. paseczek z menu. Wydaje mi się też, ze powinieneś te kropki skumulować bardziej w jednym miejscu i więcej msca przeznaczyć właśnie na tekst i galerie (masz takie ładne, duże pole od środka do prawej - będzie jak znalazł :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no to ja tez sie wypowiem, nie wiem jak z tym paskiem na dole, ale jakis fajny napis z nazwą pubu widzialbym na górze, moze to i schematycznie ale... uwazam ze powinno sie rzucac w oczy gdzie jestem i nie koniecznie szuakalbym tego na dole. Menu to nowe jest lepsze ale musi sie jakos rzucac w oczy, wiec moze wieksza czcionka albo np. z tej kropki przy pozaycjach menu jakies bąbelki zeby lecialy we flashu, czy cos co bedzie zwracalo uwage, ale mimo wszystko jakies proste menu na górze tez bym dorzucil i losowe zdjecia moim zdaniem byly w porzadku wiec niech zostana. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupota takie ukrywanie, stronka powinna być przejrzysta, najeżdzanie na kropki tylko przeszkadza.

Przydało by się co po nie którym pare wygładów z GUI designing bo coraz więcej takich wybajerowanych gównianych stron w necie.

 

Więc ogólnie 1 design dużo lepszy ale i tak bym zwiększył czcionke tego menu i żeby też była biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dzięki wszystkim za uwagi i rady... Pokazałem klientowi dwa projekty jeden z menu kropkowanym a drugi z menu zwyklym, wybral pierwsze, i tak zostanie (klient pan) strona w końcowej wersji przy kropkach menu bedą cały czas pływać napisy przy pozycji, zrobiłem tez drugie przejrzyste małe menu na dole, logo niestety musi zostac tam gdzie było bo sie uparł ze ma byc duze i widoczne, losowe zdjecia tez zostawiłem, dzieki wam za pomoc...

 

crusher no wiem ze najwazniejsza jest przejrzystosc dlatego moje pierwsze menu tak wygladalo, ale skoro miala byc wybajerowana...

 

jak zflashuje wszystko wrzuce linka i ocenicie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO zdjęcie baru jest beznadziejne.

Od tego powinienes zaczac to na tym na pierwszy rzut oka koncentruje sie uwaga.

 

 

A jaki to widok ???

 

Widok "kafelkuf" jak z toalety.

Ktoś zrobił zdjęcie z pozycji staczającego się klienta, który ma oczy na poziomie dolej częsci pleców, tych co przy barze siedzą.

 

Z tej pozycji można wybrać UPAŚĆ do końca, czy PRÓBOWAĆ się podnieść na przywoity poziom.

O wyborze drinków decydują Ci którzy sięgną do lady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności