Skocz do zawartości

Polecenie 'Wyslij do' w lanie


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej - znowu ja i znowu pytanie z siecią ;) udostępniam w lanie Pulpit jednego pc, na drugim pc dodaje link w sendto (start uruchom sendto) do tego pulpitu i teraz mam problem - w menu wyślij do pojawia się katalog pulpitu tamtego komputera ale nie moge wysłac pliku - tylko nie chodzi tutaj o prawa zapisu i zmiany plików tylko o to że poprostu nie idzie kliknać na żaden folder - sprawdzcie sobie u siebie :)

 

poprostu jak klimam w menu PULPIT PC2 to mi rozwija w menu katalogi z pc2 a tego niechce :)

 

mozna cos na to poradzic - z góry dzięki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ale stypa w takim razie - bez sensu to działa - jak można dodac katalog do wyslij do jak potem nie mozna nic do niego wysłac :) totalna sciema.

 

Tak jak by wszystko mi chodziło na tym linuchu łącznie z 3ds to bym się i przesiadł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus popytaj sie na innym forum tam gdzie siue typy tym zajmuja napewno ci pomoga :)

Dziala ci juz ta siec ?

 

co ty zapomnij :) tzn neta mam a na ircu rzadko siedze bo cwicze sobie - ale na tym drugim kompie tego neta mi sie nie udało zrobić :/ lan działa ale juz pół roku temu mi działał tylko ten net... poszukam na innych forach. dzięki chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności